İNSTAGRAM’DAN VİDEO KALDIRMA

Bildiğiniz üzere dünyada birçok insan tarafından çeşitli sosyal ağlar kullanılmaktır. Bunların arasında kullanılan sosyal ağlardan birisi instagramdır. İnstagram bireylerin kendileri hakkında birçok fotoğraf, video vb. öğeler paylaşmasına olanak sağlar. Fakat kimi zaman paylaşıma açılan gönderilerin silinmesinin istenmesi de mevcuttur çünkü bu içerikler bireylerin kendileri hakkında yalan olan bir durumu içerir. Paylaşılan içeriğin kaldırılabilmesi mümkündür. Bu işlemi en iyi ve en kısa zamanda net bir şekilde ve kesin çözen şirket “imajkoruma.com”dur. Bu şirket bireylerin kendileri hakkında yalan olan fotoğraf, video , haber yazıları vb. olan içeriklerin kaldırılabilmesine olanak sağlar. Bu içerikler kesin bir şekilde ve sorun teşkil etmeyecek şekilde kaldırılır.  İstenmeyen içerikler hızlı bir şekilde kaldırılır ve talep edildiği takdirde içeriğin düzeltilmesi de sağlanır. Bu konuda güven teşkil eden,  gözünüzün arkada kalmayacağı ve bunu en kısa zamanda çözebilen  bir kurumdur. Kaldırma işlemindeki bütün işlemler “imajkoruma.com”da  güvenilir ve hızlı bir şekilde yapılır. İçeriklerin silinmesi esnasında ve içeriklerin silinmesi sonrasında oluşan yasal işlemlerde de destek verir.

1-Facebook Video Silme:

İnstagram gibi dünyada birçok insan tarafından kullanılan sosyal ağlardan birisi de facebooktur.  Facebook’ta da bireyler hakkında yalan olan ve bireylerin rahatsız olduğu içerikler yer alabilir. Bu içeriklerin sorunsuz bir şekilde kaldırılmasına olanak sağlayan kurum yukarıda belirtildiği gibi “imajkoruma.com”dur. Kaldırılması istenen öğenin siz uğraşmadan kaldırılabilmesine imkan sağlayan bir kurumdur. Bildiğiniz üzere gönderiyi silmek mevcuttur fakat “imajkoruma.com” bu işlemi daha kısa zamanda ve daha kesin bir çözümle yapmaktadır.

2-Twitter Video Silme:

Dünyada kullanılan bir diğer sosyal ağ ise twitterdır. Bildiğiniz gibi twitter’da “twitt” dediğimiz gönderiler mevcuttur. Bu gönderiler bireyler tarafından paylaşılır ve bu gönderiler fotoğraf, video ve bir metin olabilir. Aynı şekilde twitter dediğimiz sosyal ağ platformunda da sizi rahatsız eden ve gerçeği yansıtmayan içerikler mevcut olabilir. Bu içeriklerin kaldırılması mevcut olduğunu gibi bu işlemi en düzgün ve net bir çözüm sağlayan kurum yukarıda da belirtildiği gibi “imajkoruma.com”.dur. Yapılan işlem sizin kendi yaptığınız silme işleminden daha kesin bir çözüm sağlamaktadır.

3-İtibar Yönetimi

İtibar yönetimi bir markanın, bir kurumun veya bir kişinin itibarının daha iyi hale gelmesini sağlayan çalışmalara verilen addır. Bu çalışmalardaki amaç firmanın veya markanın daha bilinir hale gelmesini  ve rakiplerine oranla daha avantajlı hale gelmesini sağlamaktır. İmajkazan.com bu çalışmayı  yaparken titizlikle ve iyi bir şekilde yol izler.

 

 Bir yanıt yazın

[single_loop]