gorsel_026-300x169 - Kopya İçerik Kaldırma!

 

Sanal ortamla sosyal yaşamın benzer bir çok yanları vardır. Sanal ortamlarda da malesef emek hırsızlıkları yapılmaktadır. Nasılki evinizin güvenliğini kilitlemiş olduğunuz kapı ile alıyorsanız, sanal ortamlarda da, üretmiş olduğunuz benzersiz içerikleri, görselleri çalabilecek kimseler vardır, ne varki bu yaptıklarının karşısında dijital olarak emeği koruyabilen yol ve yöntemler vardır. Bu yol ve yöntemlerden biride dijital imzalamadır. Size ait bir el emeği göz nuru, ürünün internette kopyalanarak yayınlandığını, dijital imzasından, tarih uyuşmazlığından tespit edebilen, programlar için çalışan aktif botlar vardır.

EMEK HIRSIZLIĞI BOYUTU

Sanal ortamda, yürütülen bu tür emek hırsızlıklarının boyutu, bazan sanal ortamda faaliyet alanına sahip fabrika işleten firmaların, alanını bile kapsayacak nitelikte Sanayi düzeyinde proje casusluğu düzeyine kadar çıkabilmektedir. İnternetin sosyal yaşamla iç içe olduğu bir zamanda yaşıyoruz. Mobil cihazlar sayesinde internet her yerde, bilgi paylaşımı anlık olarak, yapılabilmektedir. İnternet insan yaşamını etkili olarak, etkilemektedir.

NE KADAR ZAMAN ALIR

Üretmiş olduğunuz her hangi bir içeriğin sizden izinsiz yayınlanması durumunda bu içeriğin internetten kaldırılmasını sağlamaktayız. Kısa zamanda kesin ve net çözümün tarafınıza sunulabilmesi için, bizi aramanızla birlikte verdiğiniz ayrıntılı bilgiler etkili sonuç alınması hususunda önemli bir cetvel mahiyeti alacaktır.

NE TÜR ALANLARDA AKTİF BİR HİZMET

www.imajkoruma.com olarak, uzmanlık alanı itibar yönetimi olan bilişim uzmanlarımız, ve hukukçularımızla etkin olarak sorunlarınızın çözümünü, kısa sürede kesin ve garantili olarak yapmaktayız. Ayrıca firmamız imajinasyon çalışmalarımız içerik kopyalamalarının internet ortamlarından kaldırılması ilede sınırlı değil. Bir çok başınıza bela olabilecek olası internet üzerinden işlenebilecek rahatsız edici, durumla etkin olarak mücadele etmekteyiz.

olumsuz içerik kaldırma

içerik kaldırma talebi

haber kaldırma

video kaldırma

google haber kaldırma

siteden haber kaldırma

izlesene video kaldırma

dailymotion video kaldırma

gibi olası durumlarla başınız derde girdiyse, biz tüm ilgili rahatsızlık veren olayı, lehinize sonuçlandırırız. Bunun için yapmanız gereken www.imajkoruma.com aramanızdır. Biz başınıza gelen talihsizliği, olayın seyrine göre, sizin için talihe çevirmek için çalışma başlatırız. Profesyonel bir ekiple çalışmak hiç bir zaman, zarar getirmez, ödediğiniz ücret verdiğimiz hizmetin kalitesi ve elde edeceğiniz prestijin yanında çok küçük cüzzi bir miktar olarak kalır.

Mutlu olmanızsa bizim için emeklerimizin karşılığını almış olduğumuz anlamını taşır. Bu vesileyle Mutluluğunuzda itibarınız gibi bizimdir, Kendimizin sayarız. www.imajkoruma.com

 1 Yorum

  • isimsiz

    Duplicate Content Nedir? Kopya içerik nasıl anlaşılır? konulu yazınızdan ulaştım size. web sitemi aynen kopyalamışlar içeriklerimi çalmışlar onları sildirmek istiyorum. mail ile dönüş yapar mısınız

Bir yanıt yazın

[single_loop]