Google’daki Fotoğrafları Kaldırın

gorsel_kaldirma_goole-3 - Google Fotoğraf Ve Resim Kaldırma

Google sadece fotoğraf ve resim aramak isteyenler için Görseller adlı özel bir sekmeye sahip. Burada toplumun ahlaki değerlerine aykırı, kendinize veya kurumunuza ait montajlanarak üzerinde oynama yapılmış ve daha birçok yollar kullanılarak deformasyona uğratılmış görsellerinizi elbette korumak istiyor olabilirsiniz. Bu sizin en doğal hakkınız olduğu gibi yasal hakkınız da…

Bir örnek vererek açıklamamız gerekirse diyelim ki siz bir şirketsiniz ve şirketiniz bilgisayar satışı yapan bir firma. Kimileri kurum logonuzla oynayarak hakaret ve küfür içeren, küçük düşürücü montajlar yapmış olsun. Bu durumda o paylaşımlar görsellerde herkesin karşısına çıkacak ve en az kurumunuzu aşağılayan şikayet siteleri kadar bu şikayetler de ortaya çıkmaktadır.

En Kolay Yoldan Fotoğraf ve Resim Kaldırma

google_fotograf_silme-1 - Google Fotoğraf Ve Resim Kaldırma

Aslında Google’daki bu görselleri daha doğrusu aleyhinize hazırlanmış görsel paylaşımları bir çırpıda kaldırma imkanınız var. Böylelikle google fotoğraf nasıl kaldırılır konusunda hiçbir şekilde sorunlarla karşı karşıya kalmaksızın bu sorunları atlatabilirsiniz. 

Yine bir diğer nokta olarak profesyonel İmajkoruma sitesinin sizlere özel vermeye devam ettiği hizmetlerden de yararlanarak her anlamda en iyi hizmetleri elde etme imkanı sizlere sunulmuş olacaktır. Tümüyle ortada duran bu özellikler baz alındığı zaman her yönden en kolay yoldan ve de hızlı bir şekilde tüm bu işlemlerin yürütülmesi son derece mümkün hale gelmiş olacaktır.

Telif Haklarına Takılmayın

Kimileri de bilinçsiz olarak fotoğraf ve resim paylaşımı yapıyor. Oysa aslında bu karadüzen paylaşımların aslında birilerinin hakkını ihlal etmek olduğunu bilse bunu yaptığından pişman olacak. İşte siz de bilmeden böyle bir paylaşım yapmışsanız bilmiyorum diyerek yakayı kurtaramazsınız. Yine de cezai işlem uygulanır. Bunun için hakkınızda herhangi bir şikayetle karşı karşıya kalmadan google resim kaldırma işleminde profesyonel olarak hizmet sunmaya devam eden şirketten her yönüyle en iyi hizmeti almanız gerekmektedir. Bu sayede sizler de tüm yönleriyle başkalarının telif hakkına giren paylaşımları kesin olarak yapmamış olacaksınız. Bütün bunlar da her yönden önde gelen konuların arasında gelmesi açısından gerçekten de dikkat çeken konulardan birisini meydana getirmektedir.

Görsellerden Topluca Fotoğrafları Kaldırma Hizmeti

gorsel_kaldirma_goole-1 - Google Fotoğraf Ve Resim Kaldırma

Üstelik site site tüm detaylarıyla hakkınızda paylaşılmış, yüklenmiş bütün resim ve fotoğraf görüntüleri birer birer silinerek böylelikle sizlere yönelik en iyi hizmet verilmiş olur. Bu da her yönden google resimleri nasıl silinir noktasında kişilerin herhangi bir tereddüt yaşamaksızın tüm işlemlerden en iyi şekilde yararlanması anlamına gelmektedir. 

Bütün bunlar da son derece önemli konulardan birisi olma özelliğiyle karşımızda duran özellikler arasında gelmektedir. Öte yandan müşterilerin beklentilerini tümüyle karşılamaya devam eden sıra dışı yaklaşımlar baz alınarak her anlamda müşteri odaklı çalışma ilkesine dayanarak tamamen sıra dışı yenilikler ışığında sizlere en iyi hizmetler verilecektir. Bu da gerçekten de önem teşkil eden konulardan bir diğeri olarak karşımıza çıkar.

Yazımız boyunca yer alan konuda da bahsedildiği gibi tümüyle şahıslara ait resimlerin, fotoğrafların tüm yönleriyle Google’dan çok kısa sürede kaldırılması işlemi mümkün hale gelecek ve böylece her yönden artık kişilik haklarınıza dokunan paylaşımların bütün yönleriyle ortadan kaldırılması işlemi olanaklı hale gelmiş olacaktır. Tümüyle ortada duran bu özellikler baz alındığı zaman her açıdan sizlerin de tüm bu yenilikler ışığında en iyi hizmetlerden yararlanması ve profesyonel ekip çalışmasına dayanarak kaliteden kesinlikle ödün vermeden müşteri odaklı yaklaşımla tümüyle hizmetlerden faydalanmanız mümkün olacaktır. Üstelik bir daha kesinlikle benzer sorunlarla karşı karşıya kalmadan yasal haklarınızı koruma altına almış olursunuz.1 Yorum

  • nabi

    google görsel aramalar konusunda yardıma ihtiyacım var. fotoğraflarım aramalarda çıkıyor silinmesini istiyorum

Bir yanıt yazın

[single_loop]