googles-new-logo-5078286822539264.3-hp2x-300x136 - Arama Motorlarından Fotoğraflar Nasıl kaldırılır..?

Teknolojinin girmiş olduğu hızlı gelişim evresinin yanı sıra, bir bilgisayar teknolojisinin özel yapısı olan internette, dakikada milyar tane işlem gerçekleşmektedir, sürekli olarak yeni siteler kurulmaktadır, bu kurulan sitelerin bazıları ticari amaçlı siteler olmaktadır.

Eğlence amaçlı siteler, haber siteleri, makale yayınlayan siteler, iş siteleri, müzik ve video izleme platformu olan siteler, chat siteleri, bunların tamamını içeren bütünlük internettir. Tüm bukadar çok siteleri, linkleri, resimleri, videoları, müzikleri ve yazışmaları bir şahıstan diğer bir şahısa ulaştıran kısa yollar geliştirmek gerekti!

Zamanla geliştirilen kısa yollar tabiri kodlamalar, içeriğine kodlanan bot, denilen, küçük bir sanal zekaya sahip, mantıksal programcıkların otomatik listeleme yapması geliştirildikten sonra, adına arama motoru denilen olgu icat olmuş oldu. Evet temelde prensip kısayol yaratımı, ama bu botlar bu kadar basit ifadeyi haketmediğinden bu platformu kullanan sistemlere arama motoru sistemleri denmiştir.

Her hangi bir nedenle, bu arama motorlarına size ait resim, yada kişisel bir veriniz girmişse yani teknik terimi ile indexlenmişse, bunun hangi arama motorlarında görünüyor olursa olsun kaldırılması, www.imajkoruma.com tarafından mümkündür.

Yapmanız gereken, bizi arayıp olup biteni ayrıntılarıyla anlatmak, hiç çekinmeyin, kişisel gizliliğiniz teminatımız altındadır. içtenlikle bizi olup bitenlerden haberdar ederseniz bizde bu güveninize layık hareket edeceğimizi bilmenizi isteriz. Hakkınızdaki olumsuzluğu kaldırma aşamasında, kişisel gizliliğinizinde tarafımızdan korunacağını ve firmamız teminatı altında olacağını bilmenizi ve rahatlamanızı istiyoruz.

www.imajkoruma.com ile irtibata geçtikten sonra, nedir? ne değildir? iş karşılığı olan maliyet nasıl belirlenir? Toplamm maliyet ne olur? şeklinde kafanıza takılabilecek konulardanda bilgi vereceğiz, bizimle her anlamda çalışmanın konforunu yaşayacağınızı garanti ederiz.

Müşteri memnuniyeti Temel Şiyarımızdır.. Buna göre her zaman yinelediğimiz bir temamız vardır, biz temamızı yine yineleyeceğiz, Değerli müşterimiz biz sizin için burada olacağız, en ufak sornunuzda, çekinmeyi bizi arayın ve ardından yatak odanıza gidip rahat rahat uyuyun. Biz sizin için gereken tüm hukuki ve rahatsız edici içeriğin hızlıca kaldırılmasını sağlayacağız. Bizim işimiz bu!

www.imajkoruma.com Daima yanınızdayız, hizmet sonrası takip ile sorunun tekrarlamayacağınıda garanti ederiz. Piyasada emsallerimiz içinde ekip olarak gerek hukuki açıdan, gereksede bilişim teknolojileri hususunda bilgili kadrosu ile en yetkin olan, ve çalışmalar sergileyen firma olduğumuzun altını çiziyor, Güvenle bizi arayabileceğinizi beyan ediyoruz.Bir yanıt yazın

[single_loop]