haber - Bütün Sitelerden Yalan Haberleri Kaldırın

İnternetin gelişmesiyle birlikte birçok dedikodular, iftiralar da ardı ardına geldi. Nitekim hem kişileri hem de kurumları hedef alan eleştiri okları çoğu zaman tamamen uydurma ve yalan dolandan ibaret olabiliyor. İşte bunların önüne geçecek olan da aslında kendiniz. Ancak bu konuda ne yapacağınız konusunda herhangi bir şekilde bilginiz yoksa o halde bu yazımız tam da size göre. Çünkü bütün sitelerden topluca hakkınızda çıkan yalan yanlış yani asparagas olarak bilinen haber içeriklerini nasıl kaldıracağınız enine boyuna anlatılmıştır.

Adım Adım Haber Kaldırma

adimlar - Bütün Sitelerden Yalan Haberleri Kaldırın
  • Öncelikle imajkoruma.com sitesini gidin ve yetkililerle temasa geçin.
  • Yetkililere internet sitelerinden haber kaldırma hizmeti almak istediğinizi söyleyin.
  • Kişisel veya kurumsal bilgilerinizi verin.

İşte sadece bu 3 adımdan sonra geriye kalan tüm süreçleri şirket üstlenmektedir. Çünkü size her yönüyle en iyi hizmeti verecek ve böylelikle sizler de tüm sitelerin hepsinden bir anda haber içeriklerini tüm yönleriyle kaldırmış olacaksınız. Üstelik bu tarz içeriklerin sizin veya kurumunuz hakkında tekerrür etmesi kesinlikle söz konusu değildir.

72 Saatte Sonucu Görün

Kısa hem de çok kısa bir sürede – 72 saatte – kesin sonucu görebileceksiniz. Gerçekten de bu çok kısa süre zarfında her siteden haber kaldırma işleminin yapıldığına kendi gözlerinizle tanıklık edeceksiniz.

Çoğu zaman kurumların sitelerine yapılan olumsuz yorumlar tamamen otomatik gönderilmekte ve aslında fake olma özelliği taşıyor. Yani bu sitelerin gerçek kişilere ait olmadığını belirtmemiz gerekiyor. Genellikle rakip firmaların yaptığı birtakım rekabet (?) düşüncesi olarak lanse etmemiz mümkün. Ancak her ne şekilde olursa olsun kuru iftira atmak hiç de etik değil. Üstelik bunun kanunlar hükmünde ağır cezası da bulunmaktadır.

Kimler Bu Hizmeti Alabilir?

Ünlüler, vatandaşlar, kurum ve kuruluşlar kısacası internette hakkında izni olmadan atıp tutulmuş tüm haberlere kişiler ve kurumlar kaldırma yetkisini verebilmektedir. Üstelik bunların yayımını yapanlar hakkında yargılama sürecini de başlatarak yetkililerin adalete teslim edilmesini de sağlamaları olanaklı olmaktadır. Ortada duran bu özellikler ele alındığı zaman her yönden internetteki görüntülerimi nasıl kaldırırım konusunda profesyonel ekipten yetkin bir destek alabilir, bu karalama kampanyalarına artık bir son verebilirsiniz. Ortada duran tüm bu yaklaşımlar esas alındığı zaman gerçekten de sizlerin de tüm bu hizmetlerden en iyi şekilde faydalanması son derece olanaklıdır.

O Halde Ne Duruyorsunuz!

Buraya kadar anlatılanlardan hareket edilecek olunursa siz de İmajkoruma.com şirketinin gerçekleştirdiği bireylere ve de kurumlara yönelik bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Üstelik tüm yönleriyle gelişmeleri yakından takip altında tutarak böylelikle kişinin ve kurumun her türlü marka itibarını da koruma yetkisi üstlenmiş olursunuz. 

Genellikle birtakım casus yazılımlar kullanılarak hazırlanan bu tür içeriklerin topluca kaldırılma işlemi biraz zahmetli olsa da alanında uzman çalışanlarla tüm bu işlemler sadece ama sadece 72 saat gibi çok kısa bir sürede gerçekleştirilmiş olacaktır. Bu özellikler ışığında her yönüyle sizlerin de bu çalışmaları yakından takip ederek yenilikleri ele almanız mümkün olabilmektedir. Böylelikle tüm yönleriyle müşteri memnuniyetinin garantiden kesinlikle ödün verilmeden gerçekleştirilmesi sağlanıyor. Hem masaüstü hem de mobil internet sitelerinin tümünden yapılan bu haber kaldırma işleminin hemen ardından size de bilgi verilmekte ve üstelik bunu yapanların kimlikleri de talep etmeniz durumunda uluslararası hukuk camiası çalışanlarımıza gönderilmektedir. Böylelikle olayın tüm somut yönüyle aydınlığa kavuşturulması olanaklı hale gelecek niteliklerden birisini meydana getiriyor. Tüm bunlar da her açıdan karşımızda duran yaklaşım tarzlarından birisi olma özelliğini korumaktadır.Bir yanıt yazın

[single_loop]