google_turkiye_haberler-300x288 - Eski içerikler kaldırılabilirmi?

İnternet ortamında, önceki zamanlarda kim tarafından nasıl ve ne amaçla konulduğu bilinmeyen, kişilik hakkımıza saldırı anlamına gelebilecek, yazılar, görüntüler yada ses dosyaları geç tespit edilmiş olsalar bile, bu haber ve görsellerin, çevremizce ifşa edilmesi ihtimali her zaman olacağı bilinmelidir.

Bu tür görüntü, yada karalama oluşturabilecek, veyahutta hakkımızda yaşadığımız topluma algı operasyonu edebilecek içeriklerin mutlaka kaldırılması, buna maruz kalan vatandaşımızın hem kişilik hakları gereğidir, hemde tespit ettiği ana kadar her hangi bir ifşa oluşmamış sa da internet ortamında o içeriğin bulunmaya devam etmesinin gelecekte, istemediği biçimlerde ifşa olabileceği tehlikesi kişi tarafından bilinmelidir.

Gelecekte bir internet kurbanı olma, potansiyeli içeren bu tür içeriklerin, tespit edildiği anda ortadan kaldırılması  için girişimlerin yapılması gerekmektedir. Haber yada girilen olumsuz içerik ne kadar eski olursa olsun, kaldırılabilecektir.

www.imajkoruma.com Sevgili müşterimiz böylesi bir durumla karşılaşırsan unutmaki yalnız değilsin, her zamanki temamızı yineliyoruz, biz sizin yanınızdayız, alanında uzman bilişimci ve hukukçulardan oluşan ekibimizle eskiden beri girilmiş hakkınızdaki olumsuz, internet girdilerini, yazılarını, haberlerini, videolarını ve ses kayıtlarını kaldırarak, yanınızda durarak sizinle taraf olmaya talibiz.

www.imajkoruma.com şimdiye kadar, yapmış olduğu etkin çalışmaların neticesinde, piyasada hizmette en iyisi olmayı hedefliyor. Yapmanız gereken bizi aramak ve sorununuzu iletmek. Biz sizin adınıza kontrolü ele alıp sorununuzu çözüme götürünceye kadar rahat bir nefes alıp, bekleyin. Çünkü sizin yerinize tetikte biz bekliyor olacağız, etkili bir çalışmadan sonra bile içeriğin tekrar yayılma ihtimali olabileceği için, sizin için kesin bir çözüme vardığımıza ikna oluncaya kadar, ilgili kaynaklarla bağlantısı olabilecek yerleri takibe alacağımızı bilmenizi istiyoruz.

Hakkınızda bunu yapanlar hakkında, hem yerel, hemde uluslar arası hukukun tam desteğini almaktayız, çünkü bu tarz duyarsız girdilerin internete girilmesi kanunen ciddi suçtur, bu suçu ve bu suça ortak olanların cezalandırılmasını ve sizin için oluşturmuş olabilecekleri olası zarar içinde tazminat cezasına çarptırılacaklarını bilmenizi isteriz.

Telefon: O850 840 14 30
E-Mail: iletisim@imajkoruma.com

En ufak sorununuzda çekinmeyin, bizi arayın. Her şeyin sizin için yeniden iyi olacağını garanti ederiz. Biz sizin yanınızdayız, Başınıza gelebilecek bu olayı ciddi bir felaket olarak görüyor ve size üzülmeyin diyoruz. Biz varız ve yanınızdayız.

 

 

 Bir yanıt yazın

[single_loop]