Facebook Yazı Kaldırma

Facebook, Twitter, Instagram ve diğer sosyal medya araçları birçok insanın kullandığı araçlardır. Sosyal meydayı kullanırken istenmeyen bazı durumlar karşımıza çıkabilmektedir. Bu istenmeyen durumlardan biri de; sosyal medyada silmek istediğimiz paylaşım ve içeriklerdir. Facebook paylaşım silme, yazı kaldırma ve diğer sosyal medya içeriklerini kaldırma isteği olabilir zaman zaman. Bu gibi durumlar karşısında içerik kaldırma yollarını aramaya başlarız. İmaj Koruma firması içerik kaldırma konusunda yardımcı olan bir firmadır.

 

İmaj koruma youtube video kaldırma, facebook yazı kaldırma ve diğer tüm sosyal medya içerik kaldırma hizmetlerini sunmaktadır. İçerik kaldırma işlemlerinin yanı sıra bazı hizmetler de sunulmaktadır.

 

Kişisel İmajın Korunmasına Dair İnternet İçerik Yönetimi Sağlama

 

Kişisel ve kurumsal bilgilerin korunmasını sağlayan firma imaj koruma hizmetini kişi veya kurumun herhangi bir olumsuz şarttan etkilenmemesini sağlamaktadır. Imaj koruma tüm hizmetlerini uzman bir kadroyla yaptığı için her geçen gün daha fazla tercih edilmektedir.

 

Sektörel İtibarın Korunmasını Sağlama

 

Firmalar tarafından sıklıkla tercih edilen bu hizmet firmanın internetteki bilgi ve içerik akışının düzenli bir şekilde kontrolünü sağlamaktadır. Firmanın internette yayınlamak istediği bilgileri gerektiği durumlarda düzenleyerek firmanın itibarını korumaktadır.

 

Kişisel Veri Haritalandırma

 

İnternette bulunan kişisel bilgilerin güvenli bir şekilde raporlanmasını sağlar ve uygunsuz olan içeriğin yayıldığı sosyal platformlardan kaldırılması için gerekli işlemleri yürütür.

 

Hukuki Dava Açma ve Takibi

 

Twitter paylaşım silme, internetten haber kaldırma gibi işlemleri yapan ve bu paylaşımı yapanlar hakkında gerekli ise hukuki işlemleri devam ettirme hizmetini sağlamaktadır. Tüm bu hukuksal işlemleri size olumsuz bir şekilde yansıtmadan yapmaktadır İmaj Koruma.

 

Ücretsiz Olarak Sunulan Online Danışmanık Hizmeti

 

Site tamamen ücretsiz olarak aklınızda bulunan soru ve sorunlara cevap sunmaktadır. Sorulan her soruya açık, net ve hızlı cevap veren hizmet ile yaşanılan endişe en düşük seviyeye indirilmektedir..

 

Google fotoğraflar silme ve diğer sosyal medya içerik silme hizmetlerini sizin adınıza sağlayan İmaj Koruma firması bu işi en iyi şekilde yürütmektedir. Size sadece bu işlemlerin sonucunu gönül rahatlığı ile beklemek kalmaktadır.Bir yanıt yazın

[single_loop]