facebook_resim_silme - Facebook'tan Fotoğraf Kaldırma

Sosyal medya denilince akla kuşkusuz ilk gelen Facebook adlı site oluyor. Ünlüsü ünsüzü herkes Facebook kullanıcısı. Facebook ortamına bir günde dünya genelindeki insan adedi kadar neredeyse fotoğraflar yükleniyor oysa bu beraberinde birtakım güvenlik açığını da getiriyor. Nitekim fotoğraflar yalnızca sizin zaman tünelinizle sınırlı olmayarak kalmıyor bununla beraber başkalarının görebilecekleri herkese açık gönderiler olarak birilerinin karşısına çıkıyor. 

İnternet her ne kadar hayatımızı kolaylaştırsa da elbette kimilerinin hayatını zehrettiği de malumunuz. Kimilerinin banka kartı şifrelerinin kopyalanması, kimilerinin aldatılmaya maruz kalması, kimilerinin dolandırılması vs tamamen internet üzerinden dönüyor. İşte tüm bunlara karşı dikkatli olmak gerekiyor. Facebook hesabınızı dondurmak ya da kalıcı olarak silmeye karar vermek de tek başına yeterli olmuyor. Beraberinde internetten foto kaldırma açısından birtakım profesyonel danışmanlık hizmeti almak da gerekiyor.

Instagram’dan Fotoğraf Kaldırma

instagram_fotograf_silme - Facebook'tan Fotoğraf Kaldırma

Popüler resim, fotoğraf ve video paylaşım sitesi Instagram da masum yüzünü gösterdiği kadar ciddi sorunlarla karşılaşmamıza neden olan bir sosyal medya ortamı özelliğini korumakta. Çünkü Instagram hesabı birilerinin eline geçince acımasızca kötü emeller için kullanılabiliyor hatta fotoğraflar başka mecralarda yayınlanabiliyor. Bu elbette özel hayatın gizliliği adına son derece vahim bir durum. Tüm bunların izole edilmesi için de uzman danışmanlık şirketinden destek almak gerekiyor.

İmajkoruma Şirketi Ne İş Yapıyor?

İşte bu popüler mecralarda gerek kendinize ait gerek başkalarının size ait bütün görsel içerikleri internet ortamından kaldırmanızda profesyonel olarak destek sağlayan yazılım şirketi İmajkoruma.com olarak hizmet veriyor. Siz de instagram fotoğraf kaldırma işleminden kesin emin olmak istiyorsanız imajınızı koruyan, özel yaşamın gizliliğini ihlal eden bütün konularda kesinlikle sizlere en iyi hizmeti veren bu paylaşım sitesinden tüm yönleriyle yararlanma imkanı sizleri bekliyor. Böylelikle sizler de İmajkoruma.com adlı site üzerinden bütün gelişmeleri yakından takip edebilir ve böylelikle sıra dışı yenilikler baz alınarak tüm gelişmeleri yönetebilirsiniz. Tüm bunlar da son derece önemli nitelikler olarak karşımıza çıkmaktadır.

İnternetten Fotoğraf ve Resim Kaldırma

delete - Facebook'tan Fotoğraf Kaldırma
İçerikleriniz kolayca silinsin

Google’dan da kişisel fotoğraflarınızı, resimlerinizi veya başkalarının sizin izniniz olmadan yüklediği tüm görsel içerikleri de kaldırmanız mümkün. Bu işlem internetten resmimi nasıl kaldırabilirim sorusunu soran sizlere alanında profesyonel imaj koruma şirketince gerçekleştirilmektedir. Öncelikle ivedi bir şekilde site site url taramaları yapıldıktan sonra size ait görseller birer birer kaldırılmaktadır. Ayrıca yükleyen kişilerin de kimlikleri tespit edilerek hukuksal olarak işledikleri bilişim suçları hakkında sizlere detaylı bir şekilde bilgi verilmektedir. Bütün bu özellikler baz alındığı zaman her yönüyle kaliteden ödün vermeksizin aradığınız tüm özellikleriyle tüm bu işlemleri ele almanız son derece mümkün olmaktadır.

Yazımız boyunca anlattıklarımızdan yola çıkarak siz de gerek sosyal medya platformlarından gerek internet sitelerinden telif hakları şahsınıza ait görsel içerikleri kaldırma talebi vererek özel kişilik haklarınızı her yönden koruma altına alabilirsiniz. Üstelik günden güne virüs gibi yayılan bu görselleri kökten çözüme kavuşturarak başkaları tarafından yeniden bu sitelere yüklenmesini de önlemiş olursunuz. Bu da her bakımdan önde gelen bir nitelik olarak son derece önemli bir konuyu oluşturmaya devam etmektedir. Böylelikle her yönden her ne kadar sosyalleşmenin dijital dünyada kendisine yer edinmiş olsa da yine de güvenliğiniz adına tüm gelişmeleri yakından takip altına almanız mümkün hale gelecektir. Bu da başlı başına çok önemli konulardan birisini oluşturmaya devam etmesi açısından son derece dikkat çeken gelişme olarak kesinlikle ifade edilmelidir. Bu sayede sizler de kişisel haklarınızı güvence altına almış olursunuz.Bir yanıt yazın

[single_loop]