FACEBOOKTAN FOTOĞRAFLARIMI NASIL KALDIRIRIM?

Son zamanlarda teknolojinin gelişmesiyle beraber sosyal medyanın da insanlar üzerindeki etkisi artmış bulunmakta. Ne kadar iyi yanları olsa da kötü yanlarının olması da bir gerçek. İnternette sizin hakkınıza çıkan yalan bir haber herkese ulaşmakta ve sizi mahcup duruma düşürmektedir. Bunun haricinde internet üzerinden bir çok hırsız sizin kişisel fotoğraflarınızı, yazılarınızı, kitaplarınızı, videolarınızı ve hatta ses kayıtlarınızı çalarak sizin aleyhinize kullanabiliyor ve yahut bunlarla başka insanları dolandırabiliyorlar. Bunların tespiti halinde kişisel bilgilerinizi kurtarmak isteyebilirsiniz. Bu konuda uzun uğraşlar vermek zorunda değilsiniz. Çünkü bunun daha kolay bir yolu var. Sitemiz bu konuda uzmanlaşmış bulunmakta ve sizlere kısa süre içerisinde yardım edebilmektedir.  www.imajkoruma.com sayesinde Google’dan fotoğrafları silebilir, Youtube’dan videoları kaldırabilir ve Facebook’taki paylaşımları silebilirsiniz.

    Firmamız sayesinde sizin imajınızı zedeleyen, özel hayat gizliliğinizi ihlal eden ve ya hakkınızdaki herhangi kötü bir paylaşımdan kurtulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sitemizi ziyaret etmek ve bizimle irtibata geçmek. Bu sayede mutluluğa ulaşacak ve hakkınızdaki paylaşımlardan ve çalınmış paylaşımlardan kurtulacaksınız. Artık bunun için üzülmenize ve ya tasalanmanıza gerek kalmadı. Çünkü biz sizin için buradayız. Hakkınızdaki art niyetli olan paylaşımlardan kurtulmanız artık çok kolay.

Youtube’da size ait olan bir video yayınlanmışsa ya da sizden kötü bahseden bir video paylaşılmışsa bu paylaşımdan kurtulabilirsiniz.

Google’da size ait olan bir fotoğraf izniniz dahilinde olmadan kullanılıyorsa bu fotoğrafı silebilirsiniz.

Facebook’ta size ait olan herhangi bir paylaşım sizden izinsiz bir şekilde paylaşılmışsa ya da sizin herhangi bir fotoğrafınız paylaşılmışsa bunu silebilirsiniz.

Bunları yapmak için uzun dilekçeler yazarak savcılığa başvurmak, şikayetlerde bulunmak ve ya yetkililere dilekçeler yazmak yerine bizimle irtibata geçin ve kısa süre içiresinde fotoğraflarınızı, videolarınızı ve paylaşımlarınızı sildirin. Daha fazla zaman kaybetmeden kolaylıkla bu paylaşımlardan kurtulun.

     Misyonumuz sizin imajınızı kurtarmak ve korumaktır. Bu yüzden internet üzerinden sizin hakkınızda yapılan paylaşımları kolaylıkla silebiliriz. Bunun için tek yapmanız gereken sitemize başvurmak ve paylaşımlardan kurtuluşunuzu  izlemek. Bizimle irtibata geçmek için vakit kaybetmeyin.

İrtibata geçmek için www.imajkoruma.com sitesini ziyaret ediniz.Bir yanıt yazın

[single_loop]