Firma İsmim İnternet Sitelerinde Karalanıyor

Çoğu sektörde firmalar birbirlerinin isimlerini karalamak için ellerinden geleni yaparlar. İsim karalamak için en uygun yer ise internet siteleri ve haber siteleridir. İnternet sektöründe bir bilgi çok çabuk yayılmaktadır, helede bu bir karalama işlemi ise çok çabuk yayılır. Firmanızın adı karalanıyor ise hiç durmayın iletişime geçin gerekli bilgileri aldıktan sonra sizlerin adına gerekli işlemleri yapalım ve bu saçmalığa bir son verelim.

İtibar Yönetimi İle Firma İsimlerinizin Karalanmasına Son

Birçok firma sahibinin veya internet sahipleri, internet üzerinde adı karalanmaktadır. İftiralar atılmaktadır fakat firma sahipleri veya internet sayfası sahipleri bunun tek çözümü olarak mahkemeyi düşünürler kimileri vermekten vazgeçse de kimi firma sahipleri ve internet sayfa sahipleri verse bile bunun verimini alamazlar. Bunun nedeni ise her ne kadar haber silinse de haber tekrar paylaşılabilir oluyor ve arama sonuçlarında bu karalamalar çıkıyor. Bunun önüne geçmek ve çok uzun süre beklememek istiyorsanız eğer doğru yerdesiniz. İmajkoruma.com bu saçmalığa bir son verecektir.

Çalışmalarımız Doğrultusunda

Yaptığımız bu çalışmalar doğrultusunda firmanızın karalanmasını önlüyoruz. Bazı kişiler şunu soruyor tamam haberi kaldırdınız ya tekrar yayınlanırsa. Bizler sizlere bunun güvencesini veriyoruz. İnternet üzerinde kaldırdığımız haberler bir daha asla internet üzerine düşmemektedir. Anlayacağınız yaptığımız işlemler sonucunda firmanızın adını ve imajını tazeliyoruz ve bu karama saçmalığına bir son veriyoruz.

Bizi Tercih Edinİmajkoruma.com ile her türlü kategori altında birçok işlem gerçekleştirmekteyiz. Google’den tutun sosyal medyalara kadar birçok yerde paylaşılan hakkınızda veya firmanızın hakkında asılsız haberleri, karalamaları, iftiraları İtibar Yönetimi ile kaldırıyoruz. İtibarınızı kurtarıyoruz. Bu kaldırma işlemleri sonucunda bir daha asla hakkınızda haber çıkmıyor ve imajınız bozulmuyor. Sizin ve firmanızın imajını koruyoruz. Bu sorunlardan en az biri sizde var ise iletişime geçin….1 Yorum

Bir yanıt yazın

[single_loop]