Merhaba değerli imajkoruma.com takipçileri. Bugün sizlere daha önce 1.’si yayımlanan Gerçek Tecrübe adlı yazı dizisinin 2. hikayesini sizlerle paylaşıyoruz. Bize gelen geri dönüşlerden dolayı siz değerli takipçilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Gerçek Tecrübe 2

Bizlere ulaşan bir müşterimiz acilen yardım alması gerektiğini, daha önce bir çok firma ile görüştüğünü ve problemine çözüm bulamadığını söyledi. Kendisine sakin olmasını ve sorununu bizimle paylaşmasını söyledik. Problemini anlatan müşterimize alacağımız aksiyonları söyleyip kendisine nasıl bir yol izlemesi gerektiğini ve bizlerin ona yardımcı olurken yapacağımız işlemlerden bahsettik. Bize güven duyduğundan dolayı hemen işlemleri başlattık. Kendisinin problemini yine sizlere üstü kapalı olarak vereceğiz. Problem; müşterimizin uzun bir ilişki yaşadığı eski erkek arkadaşının ilişki süresi boyunca bir çok anlarını kayıt altına alıp ileride kendisini zor duruma düşecek şekilde paylaştığını ve içerisinde müşterimizin başkalarının görmesini istemediği özel görsellerin olduğu dosyaların da paylaşıldığı idi. Kendisi bizlere ilgili içeriklerin adreslerini belirtti ve kendisine anlattığımız şekilde hemen aksiyon aldık ve süreçten kendisini de haberdar ederek elimizden gelen en kısa sürede sorunu çözdük. Kendisi şu anda yasal olmayan ve müşterimizi zor durumda bırakan eski arkadaşını mahkemeye vermiş ve davanın sonuçlanmasını beklemektedir. Biz imajkoruma.com olarak her türlü usulsüzlüğe ve yasalara aykırı davranışı kınar ve karşı dururuz. Eğer sizlerin de bir probleminiz var ise bizlerle iletişime geçmekten kaçınmayın. Ne kadar erken iletişim kurulur ise o kadar çabuk çözüme gidilir ve imajınızın zedelenmesi ihtimali düşer.

 

imajkoruma.com güvenli günler diler. Siz de eyvah internete düştüm, şimdi ne yapacağım, ifşa oldum, ya rezil olursam gibi düşüncelere kapılıyorsanız sizin dostunuz burada size yardım için bekliyor. Bir yanıt yazın

[single_loop]