Merhaba değerli imajkoruma.com ziyaretçileri, bugün sizlere yine bir tecrübemizi anlatacağız. Tecrübe ettiğimiz işin başından geçen kişi tarafından izin alınmış ve belirli kısımları sizler ile paylaşılmıştır.

Analiz Ve Çözüm

Uzun süre birlikte olduğu eşinden ayrılan bir müşterimiz eşinden ayrıldıktan sonra başına ardı arkası kesilmek bilmeyen problemler geldiğinden bahsetti. Biz de detayları aldık ve hemen incelemeye başladık. Eşi ile olan  birlikteliğin başlanfıcından bitişine ve yine sonra yaşadıklarını anlattı. Uzman ekibimiz gerekli notları alarak incelemeye başladı bazı mühim noktalar yakaladı. Bu inceleme günlerimizi aldı ve inceleme sırasında yine bir istenmeyen ifşa olayı yaşadı müşterimiz. Çok ama çok kritik bir tespit yaparak çift in hiç aklına gelmeyen bir nokta yakaladık. Sıkı durun ! İfşa görüntülerini paylaşan kişi çiftin çok yakın bir akrabası çıktı. Bunu anlamamız son ifşa görüntüsünün çift in ayrıldıktan sonra ortaya çıkması ile ve birkaç küçük detay ile ortaya çıktı. Hemen çalışmalara farklı bir yön vererek şüphelenilen kişiyi suçüstü yaptık. Bu kadar kısa anlatmamızın sebebi müşterimizin bu kadarına izin vermesidir. Kesinlikle film tadında bir kovalamaca (taktiksel olarak) yaşadık ve nihayetinde şüpheliyi yakaladık. Şu anda hukuki süreç başlamış ve takip ediliyor. Sadece imajınızı korumuyoruz aynı zamanda düzeltiyor ve değer de katıyoruz.

 

Bu hikayemizin kısıtlı izin sebebi ile sonuna geldik. Umarız bu tip problemler ile karşılaşmaz, eyvah internete düştüm, ne yapacağım şimdi, ben bittim gibi cümleler kurmak zorunda kalmazsınız. İmajkoruma.com güvenli günler diler.Bir yanıt yazın

[single_loop]