Google-haber-kaldırma-300x149 - Gizli Görüntülerinizi İnternetten Kaldırma!İnternet ortamında özgürce dolaşırken, hiç haberiniz yokken tıkladığınız bir linkin bağlı olduğu siteden gelen bir mesajı, onaylamak yada onaylamamak karışılığında, bilgisayarınıza programsal bir casus kaçırmış olabilirsiniz!

Nitekim internet ortamı göründüğü kadar sakin bir ortam değildir, sürekli olarak hareket, imkan ve suç barındırır, aynı sosyal hayat gibi. İnternette süregelen sanal yaşam gerçek yaşamdakini aratmayacak aksiyon içerebilir.

Bilgisayarınıza kaçırmış olduğunuz sanal casus programı, bilgisayarınızdaki, gizli resimlerinizi sızdırmış olabilir. Bu resimler özel yaşamınızı ilgilendiren resimler olması durumunda kriz durumu söz konusu olur. Bu korkunç durumun üstesinden gelmek için www.imajkoruma.com’ u arayabilirsiniz!

www.imajkoruma.com tamamiyle başınıza muhtemel gelebilecek bu tür bir olayın çözümü için, alanında uzmanlaşmış bilişimcilerden ve hukukçulardan oluşan ekibiyle, tam ve yetkin olarak görev yapmak üzere buradadır.

Biz sorununuzu önemsiyoruz, danışmanlarımızla çekinmeden sorunu etraflı bir şekilde görüşün, Gizliliğiniz firmamız teminatı altındadır. Başınıza gelen olayın bitirilmesine kadar olan süreçte, sizinde bizim haricimizdeki herkesle, ketum ilişki seviyesinde dikkatli davranmanız gerekmektedir.

Bize olan güveninizi sizin için en iyi sonucun alınması adına, etkin olarak kullanacağımızı bilmenizi isteriz. Bu aşamada gizliliğiniz büyük önem taşır, hiç kimseyle sorununuzu paylaşmamalısınız! Bizimle iletişime geçtiğiniz vakit, olayın her detayını tüm ayrıntıları ile çekinmeden, bize anlatmanız, olabilecek en etkili sonucu almamızda belirleyici faktör olacaktır.

Bunun bir kaçarı yoktur, nasılki sosyal yaşamda suç tamamen engellenemez, sanal ortamında suçları ne biter nede tam olarak engellenebilir. Kişi her kim olursa olsun, eğer internetle haşir neşir oluyorsa, bu tür olaylarla öyle yada böyle burun buruna gelecektir. İnternet ortamı balta girmemiş ormanlar gibidir, Sessiz ve vahşi.

Bilgisayarlarınızın kişisel güvenliğinizin korunmasında etkili olarak kullanabileceği güvenlik programlarını kullanmanızı, bu gibi durumların başınıza gelmesini engellemek adına söyleyebiliriz. Bu sayede bilgisayarınıza açılabilecel Back Door programının çalışmasının önüne geçebileceksiniz. Ayrıca internet ortamında her tanıdığınız kimselere güvenmemelisiniz, hemen her şeyinizi yeni tanıştığınız, tam olarak kim olduğunu bilmediğiniz şahıslara anlatmamalısınız.

İmajinasyon çalışmasını başlatıp, olabilecek en kısa sürede tamamlayacağız, size düşen sadece rahatlamak ve yatak odanızda derin düşünceler içerisine girmeden rahat rahat uyumaktır. Çünkü biz varız, www.imajkoruma.com imajınızı korumak adına var.

 

 

 

 

 

 

 Bir yanıt yazın

[single_loop]