index - Google' den Eski Haberleri Kaldırma ve Silme

İnternet ortamının toplumsal ve kişisel yaşamımıza getirmiş olduğu kolaylıklar pek çok alanda artık günümüz insanına kendini hissettirmektedir. Artık öyle bir aşamaya gelinmektedirki, internetsiz bir yaşam düşünmek imkansızdır.

İmajinasyon çok hassas bir konudur, internet ortamında her hangi bir nedenle imajı zedelenmiş bir kimse, ile imajinasyon hizmeti veren bir firma, müşterisinin sorunu hususunda bir çalışma başlatmışsa, bu çalışmanın bir krize yol açmadan sürdürülmesi, olayın kamuoyundan saklanarak bir sır mahiyetinde bir konu olarak, çalışmanın ketum bir biçimde sürdürülmesi, hayati önem taşır. Bir olay medyada duyulduğu vakit heleki, olayı yaşayan kimse meşhur ve toplumca tanınan bir şahsiyet ise, çok daha hassas bir biçimde ilgili konuya yanaşılması gerekmektedir, aksi halde mesele içinden çıkılamaz bir hal alabilir. Neredeyse hiç tıklanılmayan, indirilmeyen bir haber, olayın duyulmasından sonra tıklanma rekoru alır, ve indirme rekoru alabilir. Bu korkunç bir kabus olurdu! Gerek işi yüzüne gözüne batırmış firma açısından, gerekse Sorununu firmaya getiren müşteri açısından gerçek anlamda bir kabus!

İnternet ortamında geçmiş döneme ait, şahsınız yada firmanız hakkında yürütülmüş bir haberi, kimsenin ruhu duymadan kaldırıp dava sürecinide müteakip temizliğin ardından yapabiliriz. www.imajkoruma.com olarak, müşterimizin rencide olduğu olaydan, mümkün olan en yüksek kazanımla çıkmasını sağlamaya odaklı, alanında uzman Bilişim uzmanlarımız ve bilişim alanında uzman hukukçulardan oluşan ekibimizle, yetkin olarak çalışmaktadır.

Yakınlarınız Bile Bilmemeli!

Bu eski haberlerin olası bir sendroma dönüşmemesi için, gizliliğinizi sağlayacağımızı bilmenizi isteriz. Burada sorumluluğun bir kısmı sizede düşmektedir, yakınlarınızla bu olayı paylaşmayın, kimse bilmemeli! Bizimle paylaşmış olduğunuz olayı, hiç kimseyle gerek yüz yüze, gereksede internet ortamında kesinlikle paylaşmayın, konu hakkında kimseye bilgi malumat vermeyin.

www.imajkoruma.com olarak biz sorununuzu yetkin olarak çözeriz, başınıza gelen olay mahiyet olarak her ne olursa olsun, sadece bize güvenin, bizi arayın ve sorununuzu tüm detayları ile bize çekinmeden anlatın. Tüm bize anlatmış olduğunuz şahsi bilgilerinizin gizliliği teminatımız altındadır, gizli kalacaktır.

Olaya son derece profesyonel bakış açısından yanaşmaktayız, Eski haberler dokunulduğunda yeterli dikkat ve ehemmiyet verilmezse ciddi, kişisel tahribata yol açabilecek sonuçlar doğurur. Bu nedenle konunun hassasiyet içerdiğini bilmenizi isteriz.

www.imajkoruma.com bizimle imajınız korunuyor!2 yorum

Bir yanıt yazın

[single_loop]