Facebook, Instagram gibi sosyal medya sitelerine yüklediğiniz fotoğraflar, resimler kısacası her türlü görseller sadece bu sitelerde yayınlanmaz. Ayrıca Google’ın Görseller bölümünde de yayınlanmaktadır. Bu da demek oluyor ki yani fotoğrafınızı internetten kalıcı bir şekilde kaldırmak için hesabınızı silmeniz ya da dondurmanız aslında tek başına yeterli olmuyor. Bunun yanında ekstra birtakım çabalar da sarf ederek internet ortamından bütün görsellerinizi bir çırpıda ortadan kaldırmanız mümkün hale gelecektir.

Ücretsiz Danışmanlık

İmajkoruma google fotoğraf kaldırma konusunda detaylı bilgi almanız için ücretsiz danışmanlık hizmeti veriyor. Bu sayede herhangi bir ücret ödemenize kesinlikle gerek kalmadan sizler de danışmanlık hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmış olacaksınız. Tüm bunlar da son derece önemli konuların arasında gelen gelişmeler olarak karşımıza çıkmaktadır. Böylelikle her yönden ücretsiz danışmanlık hizmetlerinden en iyi şekliyle yararlanma imkanı sizleri bekliyor olacaktır.

Geniş Tarama Yöntemi

Öncelikle söz konusu görsel paylaşımların internet ortamından kaldırılması için tüm URL’de tarama yapılır. Bunun ardından googledan fotoğraf kaldırma işleminde tüm hakları tarafınıza ait paylaşımlar seçilir ve bunun dışında kaldırmak istediğiniz diğer paylaşımlar da seçilir. Böylelikle oldukça geniş tarama işleminin hemen ardından sizlerin de en iyi şekilde fotoğraf paylaşımlarınızı ortadan kaldırma imkanını elde etmiş olacaksınız.

Kurumsal İtibar Yönetimi Hizmetleri

Bireyler için olduğu kadar kurumlar için de itibar yönetimine ilişkin itibar yönetimi gerçekleştirilmektedir. Böylelikle her yönden marka itibarını koruyarak her yönden en iyi hizmeti elde etme imkanına sahip olacaksınız. Tüm bunlar da son derece önem taşıyan özellikler arasında gelmektedir. Bir başka nitelik olarak şirketinizin müşterilerinizin gözünde itibarını her yönden zedeleyen marka değerini de korumaya yönelik kapsamlı çalışmalara yer verilmektedir. Tüm bu özellikler ışığında sizler de en iyi şekilde hizmetleri gerçekleştirme imkanına kavuşmuş olacaksınız.

Profesyonel Ekip Kadrosu

İmajkoruma tarafından hem bireysel hem de kurumsal olarak internetten fotoğraf kaldırma işlemi alanında profesyonel yetkinliğe sahip uzman ekip tarafından gerçekleştirilmektedir. Böylelikle her yönden sizler de sıra dışı nitelikler ışığında birbirinden farklı özelliklerle aradığınız bütün özelliklere en iyi şekilde sahip olabilme imkanına kavuşmuş olacaksınız.

Uluslararası Hukuksal Danışman Kadrosu

Uluslararası boyuttaki uzman hukukçu danışmanlarıyla birlikte yürütülen kapsamlı çalışmalarla sizlere en iyi hizmetler verilmektedir. Bu sayede aradığınız özellikler ışığında her yönden kaliteden kesinlikle ödün verilmeksizin müşteri odaklı çalışma anlayışına dayanarak en iyi hizmetlerin ortaya konulması mümkün hale gelecektir. Bütün bunlar da her yönden önem teşkil eden uzmanlık alanlarından birisi olarak karşımıza çıkmaya devam eder.

Bütünüyle sizler de uluslararası hukuki danışmanlar eşliğinde bütün telif haklarınıza sahip çıkmak, başkalarına ait izinsiz paylaşımlarınızı durdurmak adına kısa yoldan hatanızı telafi edebilirsiniz. Bu sayede ileride doğabilecek bilişim suçlarından da kurtulmuş olacaksınız. Öte yandan özel yaşamınızı tehdit eden her türlü görsel paylaşımlara da her yönden son vererek bu özellikler baz alınarak hukuksal danışmanlık olanaklarından en iyi şekilde yararlanma imkanına sahip olmanız mümkün olacaktır. Bütünüyle ortada duran bu nitelikler baz alındığı zaman sizler de kaliteden kesinlikle ödün vermeksizin aradığınız tüm özelliklerde en iyi hizmetleri elde edecek, tümüyle yasal olmaya devam eden özellikler baz alınarak en iyi hizmetleri gerçekleştirme imkanına sahip olacaksınız. Tüm bunlar da her yönden önemli noktaları oluşturmaya devam eden temel özellikler arasında gelmesi açısından gerçekten de son derece önemli bir konuyu teşkil etmektedir. Böylelikle kısa bir süre zarfında internet üzerindeki her türlü fotoğraf paylaşımlarını ortadan kaldırabilirsiniz.Bir yanıt yazın

[single_loop]