google_icerik_kaldirma - Google'dan Toplu Resim Kaldırma

Google arama kriterlerinden birisi de görsel arama. Burada ilgili arama yapılan kişi, kurum veya herhangi bir şey adına yüklenmiş tüm görsel içeriklere erişmeniz mümkün. Ancak o da ne… Sizin bir resminiz montajlanarak hiç de uygun olmayan bir şekilde yüklenmiş. Ne yapacaksınız herhalde bu açıkça saldırı karşısında eliniz kolunuz bağlı bir şekilde beklemeyeceksiniz. Kuşkusuz ki yapacağınız tek bir şey vardır ki o da hemen profesyonel bir hizmet alarak bu rezalete derhal bir son vermek… İmajkoruma uzun yıllardan beri internetten resim kaldırma hizmeti vererek müşterilerinin karşı karşıya kaldıkları tüm siber saldırıları önlemektedir.

Google’dan Toplu Fotoğraf Kaldırma

toplu_resim_silme - Google'dan Toplu Resim Kaldırma

Aynı şey fotoğraf paylaşımlarında da sıklıkla karşımıza çıkıyor. Resimlerin montajlanarak değiştirilmesi gibi kişisel veya kurumsal fotoğraf paylaşımların da internete uygun olmayan şekilde yüklendiği sıkça olmaktadır. Fakat bunu yapanlar aslında kişiliklerin ve tüzel kişilik olarak da kurumların yasal haklarını açıkça ihlal ettiklerinin belki de farkında değil. O yüzden internetten fotoğraf kaldırma yönünden kendi başınıza profesyonelce İmajkoruma.com’dan bu hizmeti talep edebilirsiniz.

Montaj Görüntüler Tek Tek Kaldırılır

foto_montaj - Google'dan Toplu Resim Kaldırma

Genellikle orijinal olmayan ve üzerinde oynanan fotomontaj içerikler sıkça internet ortamına dönmeye başladı. Elbette bunların tüm yönleriyle internetten silinmesi gerekmektedir. Bu sizin fotoğrafınız veya bir tanıdığınızın fotoğrafı olabilir. Bunu paylaşılan tüm sitelerden silmek gerekir. İşte bu hizmet hızlı bir şekilde gerçekleştirilen adres alanı taraması ve url taramaları yapılmasının ardından son derece hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Böylelikle sizler de karşı karşıya kaldığınız bu sorunlar karşısında en iyi hizmeti almış olmanın farkını elde etme imkanı bulmuş olacaksınız. Bütünüyle ortada duran bu özellikler baz alınacak olunduğu zaman kaliteden bir an dahi ödün verilmeksizin en iyi hizmetler verilmektedir.

Uzman İmaj Koruma Çalışması

slider_2-1024x576 - Google'dan Toplu Resim Kaldırma

Alanında uzmanlaşmış ekip çalışmasıyla birlikte sizlere her yönden kurumsal veya bireysel hizmetlere yönelik hizmetler verilmektedir. Bunun yanı sıra internetteki resmimi nasıl kaldırabilirim yönüyle kesinlikle profesyonel destek almanız gerekiyor. Bu aldığınız hizmet neticesinde her yönden sizlerin de bundan böyle kesinlikle herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmadan aradığı tüm hizmetlerden en iyi şekilde yararlanma imkanı doğacaktır. Bütün bunlar da son derece önemli bir konuyu teşkil etmesi açısından son derece önemli bir nitelik olarak karşımıza çıkar.

Bu özellikler baz alındığı zaman her yönden sıra dışı nitelikler ışığında sizlerin de kaliteli ve de profesyonel olarak tüm bu hizmetlerden kesintisiz olarak yararlanma imkanı bulacaksınız. Bu da her yönden eşsiz olmaya devam eden yaklaşım tarzları arasında gelmesi adına son derece önemli bir konuyu teşkil etmektedir. Yine bir diğer nitelik arasında gelmesi açısından tamamen hukuksal olarak yürüttüğümüz bu imaj koruma hizmetleriyle pek çok kişi ve kurumun yasal hakları koruma altına alınmış olacaktır. Bu da her yönden son derece önem teşkil eden bir yaklaşım tarzı olarak karşımızda duran özellik olarak belirtilmesi gereken özelliktir.

Kurumsal ve Bireysel Hizmetler

Hem kurumlara hem de bireylere yönelik verilen bu hizmetler ışığında internete yüklenen kişisel verilerinize sahip çıkabilirsiniz. Bunun yanı sıra üzerinde oynanmış bütün görsel paylaşımlar hakkında da her yönden görüntüleri tümüyle ortadan kaldırma talep ederek tarafımızdan en iyi hizmeti elde etme imkanına kavuşmuş olacaksınız. Elbette verilen bütün bu hizmetler baz alındığı zaman her yönden kaliteden kesinlikle taviz verilmeksizin tamamen yenilikçi yaklaşıma dayanarak müşterilerin beklentilerini tümüyle karşılamaya devam eden anlayışla hareket edildiğini söylemek gerekir.Bir yanıt yazın

[single_loop]