makale-300x203 - Görsel İçerik Googleden Nasıl Kaldırılır?

İster Google olsun ister diğer arama motorları olsun, İnternet ortamında dolaşırken bir şekilde, kendi hatanız sonucu bir hata yapıp kişisel bilgi paylaşmış olun, isterde bir başkasının, sizi yada iş başarılarınızı çekemeyen birinin karalamaları olsun, bir şekilde görsel içerikte bilgilerinizi kaptırmışsanız şunu çok iyi bilmelisiniz, gerçekten bu bilgileri internet ortamından kişisel çabalarınızla tamamen silmeniz için, önünüzde oldukça zor işler var demektir.

Sizi temin ederizki, bu çalışmalar uzman ekip desteği olmaksızın, kendi başınıza mücadele edebilmenizin okdukça zor olduğu çalışmalardır. Meselenin hukuki boyutunu bile, sade bir hukukçunun desteği ile aşabilmeniz çok zordur, ve işi başarabilirseniz bile, kötü niyetli kişilerin ettiklerinin onlara kar kalabilmesi söz konusudur. Bu kötü kişilerin hukukçuları hukuki açmazları çok iyi kullanabilyorlar.

Biz  alaninda uzman bilişimci ve hukukçularımızdan oluşan bir kadroyuz, ve bu sorununuzda güçlü bir ekip olarak yanınızda yer almak için tarafız. Biz sizi destekleyerek daima yanınızda olacak güçlü bir ekibiz, bu bizim işimiz, bizim işimiz müşteri memnuniyetini sağlayacak çalışmaları olabilecek en hızlı biçimi ile hayata geçirilmesi için gereken kaynakları kullanmaktır.

İnternetten şahsi bilgilerinizin kaldırılmasının neden çok zor bir iş olduğunu basit bir örnekleme ile ifade etmek gerekirse, örneğin hakkınızda karalama haber yapan bir siteden, hukuki girişimlerle hakkınızda yayınlanan içeriği kaldırdınız! hatta siteyi bile kapattırdınız, o site tamamen kapatılmış olsun. Fakat hala arama motorlarında önceden yayınlanmış içerikler dönmekte, nasıl oldunuz? fenamı? kötümü? Tüm emekler çöpemi gitti?

İşte Sevgili müşterimiz bizim sizin için varoluş nedenimiz, uzman kadromuzla İnternetin tüm tabanına hakim olarak yürüteceğimiz çalışmalar, kendi halinde bir hukukçunun yapabileceği çalışmalar değildir. Çalışmalarımız uzman ekip gerektiren çalışmalardır. Bizde mesai demek sizin çözemeyeceğiniz dertlerinizi çözüme kavuşturmaktır. Bir hukukçu için ise mesai demek, katılacağı davalar demektir.

Hakkınızda yayınlanmış görsel içerik, kaç değişik kaynaktan yayına verilmiş olursa olsun, kaldırılması bizim için çok mümkündür. böyle bir şey başınıza geldiğinde üzülmeyin, dert etmeyin, www.imajkoruma.com var. Biz yanınızdayız, bize başvurduğunuz taktirde en kısa zamanda eklenmiş hakkınızdaki resimleri, internetten kazıyıp sileceğiz.

Kişisel olarak gereksiz gayretler içine girerek hakkınızda yayınlanan içeriği, kaldırma girişiminde bulunmanıza gerek yok. www.imajkoruma.com sizin için bunu yapabilecek yeterliliğe sahiptir. Yapmanız gereken talebinizi yapmak ve rahatlamak, ardından rahat rahat uyumak. Aklınızda acabamı? ya olmazsa? ya resimler yine görünürse? gibi düşüncelere girmeyeceksiniz. Garanti çözümü sağlayabilecek adreste olduğunuzu bilmenizi isteriz.

 

 

 

 



Bir yanıt yazın

[single_loop]