googles-new-logo-5078286822539264.3-hp2x-300x136 - İçeriklerinizin Kopyalarının Kaldırılması

Çalışmalarınız sonucu uzun zaman ve uğraşlar sonucunda, vermiş olduğunuz emeklerinizle oluşturduğunuz, el emeği göz nuru yazılı ve görsel içeriklerinizin yayınlanmasını istemediğiniz platformlardan kaldırılmasınıda www.imajkoruma.com olarak yapmaktayız. Vermiş olduğunuz emek sonucu üretmiş olduğunuz içeriklerinizin, sizden izin alınmaksızın internet ortamında bulunan istenmeyen mecralarda yayınlanmasını önlemekteyiz. Biz www.imajkoruma.com olarak emeğinizin değer olarak ne ifade ettiğinin farkındayız.

Üretmiş olduğunuz yazılı ve görsel içeriğin tabii hak sahibi olmanız ve tarafınızdan kullanılması, www.imajkoruma.com teminatı altındadır. İlgili kanunlar gereği üretmiş olduğunuz yazılı ve görsel metninizin, şahsınızdan alınmış yazılı izniniz olmadan istenmeyen her hangi bir internet platformunda yayınlanması yapılamaz.

www.imajkoruma.com Şahsınızın üretmiş olduğu yazılı ve görsel metninizin, istenmeyen platformlardan kaldırılmasının yanı sıra, bir sonraki zamanlar yine böylesi bir girişimin oluşmamasını garanti eder, teminat altına alır. Aynı zamanda üretmiş olduğunuz görsel veya yazılı metin, sanat eserleri ve telif hakları kanunlarınında kapsamına girmekte ise, Şayet bu kapsama giren türden emek ürünleriniz ise, fikir ve sanatların korunmasına dair yasalara muhalefet oluştuğundan, içeriği sanat olan, görsel veya yazılı ürününüz hususunda oluşmuş zarar, tespit edilerek, sorumlular hakkında gereken tazminat davalarının açılması ve takibinide teminat altına alır.

www.imajkoruma.com olarak, İnternette yazılı olsun görsel olsun, veyahut şahsi yada mahrem olsun, ne tür bir sebeple olursa olsun, tarafınıza, internet ortamı kullanılarak verilmiş, en ufak bir sorun, haksızlık, hırsızlık, sızdırmacılık, şantaj, emek sahtekarlığı, içerik sahtekarlığı, ne olursa olsun biz burada sizi desteklemek üzere bulunuyor olacağız.

Bizi aradıktan sonra rahatlayın, çünkü üzerinizden yükünüzü alıyoruz, yetkin ekibimiz ile en kısa zamanda isteminize uygun biçimde çok uygun fiyatlara tamamlayıp, size işin teslimatını yapıp mutlu olmanızı sağlıyoruz. Amacımız, müşterimizi mutlu görmek bu yüzden konu en mahrem bir dert bile olsa, gizliliğinizinde teminatımız altında olduğunu, bilerek rahat rahat gece yatağınıza uzanıp uyuyun. Her ne olursa olsun biz sizi destekliyor olacağız, www.imajkoruma.com amacı internetteki itibarınızı korumaktır.

Alanındaki uzman bilişimcilerimiz, ve yine alanında uzman hukukçulardan oluşan bir kadromuz var. Bu kadromuzla sizin adınıza aşamayacağımız engel yoktur. Bizim işimiz bu!Bir yanıt yazın

[single_loop]