index - İmaj Koruma Desteğimizle İnternete Ticari Adım Atın.!

İmaj Koruma Neyi Amaçlar?

imajkoruma.com firması olarak, geniş bir etkileşim sahası olan internette emeği ile bir yerlere gelebilen, iş kariyeri edinmek ve geliştirmek isteyen kimselere, internetten gelebilecek olumsuzluklara karşı destek vermek ve internet ortamında kalıcı olabilmesi için gerektiği kadar kollamayı amaçlar.

İnternet ortamında geliştirilebilecek illegal oluşumlar, kesin ve garantili olarak, bize baş vuran müşterimize bir daha musallat olamayacaklarını garanti edecek bir sistematik yapılanma ile önlenir. Firmamız alanında uzmanlaşmış bilişim uzmanlarımız ve alanında uzman olan hukukçu kadromuzla, güçlü ve dinamik bir ekip sistemi ile, internet ortamındaki illegal oluşumlara karşı, tüm çalışmalarını başarılı olarak yürütür.

Kalıcı Güvenle Çalışmanın Başarıya Etkisi

Firmamız müşterilerine sağladığımız kalıcı güven ve destek, internette ticari atılıma kalkışmış firmaların önündeki aşmaları gereken engellerin tarafımızdan kaldırılmasını içeren bir dizi önlemlerdir. Bu önlemler sayesinde müteşebbis firmalar, engellere takılmadan internet ortamında gelişebilme imkanına kavuşmakta, üretimlerini son kullanıcı müşterilerine sağlıklı bir biçimde sunmaktadırlar.

İnternet ortamında karalamalar ve imajkoruma

Ticari adımınızı destekleyecek bir firma olarak, olası karalamalar veyahutta kişisel bilgilerinizin çalınması şeklinde cereyan eden bir olayla, yüz yüze gelmiş müşterilerimizin çekinmeden bizi aramasını ve çözümü, bireysel olarak kendisinin yapmamasını önemle istiyoruz. Zira bu iş bir ekip işidir, bireysel başvurular hiç bir resmi kurumda gereken hızda değerlendirilmeyecektir, değerlendirilenlerde çok uzun zaman sonra kısmi engel kararları ile oluşan olumsuz içerik paylaşımı engellenmekte, tamamen internetten firmaya zarar veren içerik kaldırılamamaktadır.

Tecrübelerimiz bireysel uğraşılarınızla, bu tür sorunları tamamen çözemeyeceğinizi göstermiştir, henüz mesele yeniyken bize başvurmanızda, olası kötüleme, karalama içeren içeriğin nette daha fazla yayılmasını sağlıklı olarak engellememiz içinde ek katkı sağlayacağını dikkate almanızı istiyoruz. Ne kadar erken başvuru yaparsanız o kadar hızlı sonuç alırız.

imajkoruma desteği dışında alınması gereken önlemler nelerdir?

Firmamızın, girişimci firmanızı desteklemesinin yanı sıra, firmanıza ait kuracağınız sitenin yayınlanacağı hosting firmasının, güvenli bir server üzerinde olduğundan olası bir korsan saldırısının olabileceğine istinaden emin olmalısınız!
Sitenizi kurdurduğunuz webmasterinizin kodları iyi elden geçirmesini sağlayınız, kodlar arasında bir yanlış çalışma sitenizin dışardan savunmasız kalabileceği durumlara neden olabilir.

www.imajkoruma.com İtibarınız İtibarımızdır.

 

 

 Bir yanıt yazın

[single_loop]