haber-silme-kaldirma-300x142 - İmajkoruma İle BlogSpot Site Kapatma

BlogSpot Siteler Nedir?

Blogspot siteler internetin en çok kullanılan site uygulamaları olarak ücretsiz kişisel yer sağlayıcılarıdır. İsteyen her kes blogspot sitesine üye olarak, ücretsiz web sitesi bloğu açabilir, sizin açınızdan artısı olan bu site, aynı zamanda sınırsız depolama imkanıda size tanımaktadır. Böylesi bir siteyi açmak için kullanıcının web programlama bilmesi gerekmemektedir, sadece yönergeleri takip ederek sitenin kurulumunu gerçekleştirebilir. Azıcık emek sarfedebilirseniz bloğunuza hazır şablonlar kullanarak sanat şaheseri bir site bile yapabilirsiniz.

Blog Sitelerin Ne Gibi Zararları Olabilir?

Blogspot sitelerin kurulumunu yapan şahısların buralardan küfürlü içerikler yayınlayabileceği veyahut, her hangi bir kimsenin kişisel yaşamını ilgilendirebilecek bilgileri, ifşa ederek sosyal yaşama darbe vuracak şekilde çalışmalar içerisine girmesi mümkündür. www.imajkoruma.com tarafından, bu tür sitelerden açılan hesaplarla yapılan saldırgan içerikler kaldırılmaktadır. İmajkoruma olarak itibarını korumaya çalıştıklarımızın hukuki hakları hususunda, mevzuya konu olmuş, suçlarla ilgili gereken hukuki takibat sürecini sürdürme hususunda mağdur, müşterimizin adım adım bilgilendirileceklerini bilmesi gerekmektedir.

Blog sitelerden üretimini yaptığınız ürün yada hizmet hususunda, ilgili haksız karalama kampanyası başlatanlar hususunda da hukuki olarak yaptırımlar söz konusudur. Böyle bir durumun başına geldiğini tespit ettiğimiz siz sayın müşterilerimizin ferahlayarak bize başvurmasını ve sorunu hızlıca çözümlememizin rahatlığını yaşamasını istiyoruz.

Şayet Blokspot yazarımızın paylaşımını ettiği hususların ağır ve kanunlara aykırı olduğu tespit olunursa, işte o vakit kanunda ön görülen hukuki yaptırımların uygulanması devreye girmiş olur.

Blogspot Yayını Yada Sitenin Kaldırılması Sürecini Nasıl Başalatabilirim.?

www.imajkoruma.com firmamızın telefonlarını arayarak, danışmanlarımızdan gereken bilgileri, hizmetin size maliyetini ve sizi koruma amacına uygun olarak size düşen yapılması gereken çalışmalar hususu hakkında geniş ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Bir İtibar yönetimi sistemi olan firmamız internetten gelebilecek saldırılara karşı sizi korumayı amaç edinmiştir.

Bu amaca uygun olarak bize vermiş olduğunuz kişisel verilerinizin firmamız gizlilik güvencesi altında korunacağınıda bilmeniz önemlidir.  Firmamızın bilişim uzmanları ve hukuki süreci başlatmış olan hukukçularının yürüttüğü işlemler ve adımlar hususunda, adım adım bilgilendirileceğinizide beyan ederiz.

Bizim için itibarınız itibarımız kadar önemlidir.Bir yanıt yazın

[single_loop]