gorsel_011-300x266 - İmajKoruma İle İnternetten Haber Kaldırma

İmajKoruma İle İnternetten Haber Nasıl Kaldırılır?

www.imajkoruma.com internette kronik yayılım göstermiş haberleride kaldırabileceğini açıkça beyan eder, bunun için öncelikle haberin hukuki boyutu incelenerek bir suç unsuru varsa doğru orantılı olarak, ilgili suça dair yasal işlem yapacak, bölge savcılığının takibatının başlatılması sağlanır. Karalama içerdiği belirtilen haber için geriye kalan işlemde bilişim uzmanlarımızın internette ne kadar yayılım göstermiş olduğunu araştıran, raporunun hazırlanmasından hemen sonra, ve haberin bulunduğu tespit edilen, tüm sistemlerin bağlı olduğu linklerinin listesi oluşturularak, yapılır.

Sırasıyla bu tespiti yapılan yerlere gereken tebligatların hızlıca geçirilerek haberin kaldırılması kesin olarak sağlanır. Tebligat ve uyarıların yapıldığı sitelerdeki sistem uzmanları ile firmamız sistem uzmanları iletişime geçerek haberin kesin olarak kaldırılması sağlanmaktadır.

Bu Tür Haberlerin Olumsuz Etkileri Nelerdir?

İnternet ortamında yayılım gösteren kişilik yada kurumsal sistemlere yönelik yıpratıcı içerik barındıran haberlerin, olumsuz zararları kişisel itibarımızı ve firma bünyesine dair genel itibarı zedelediği bilinmektedir, bunların olumsuz etkileri kişisel travma yada firmanın Pazar payını kaybetmesi ile sonuçlanan etkileri beraberinde getirmiştir. Böylesi bir durumla baş etmenin bir yolu elbette ilgili konuya dair çalışmalar yapan imajkoruma.com gibi firmalarca yapılabilmektedir, ancak kişisel olarak, yani bireysel çabalarınızla böylesi bir olguyla başa çıkmanız çok da olası değildir.

İnternette olumsuzluk içeren bir haberin şayet kurbanı olmuşsanız, www.imajkoruma.com ile irtibata geçmeniz ile beraberinde gelen çözüm sayesinde kişisel travmanızda bir rahatlama dönemine girebileceğinizi kesinlikle beyan edebiliyoruz. Ayrıca size karşı suç işlemiş kişilerin cezalandırılmasıda sizi rahatlatacaktır. Çünkü imajkoruma firması tamda sizin rahat etmeniz için faaliyet gösteren bir firmadır.

İmajkoruma Firması Arandığında Ne Yapmak Gerekir?

Sadece www.imajkoruma.com danışmanlarını arayarak, ayrıntılı olarak vereceğiniz bilgiler önemlidir, ilgili dilekçeler icab ederse aranacaksınız ve gereken yönlendirmeler yapılacak, gerekmiyorsa zaten sonucun size bildirilmesini bekleyeceksiniz, kesin olan bir şey varsa, oda şudur, sizi internette rahatsız eden haber, mutlaka kaldırılır,bunu bilerek rahat edecek ve düşünmeden uykunuzu uyuyacaksınız. İtibar yönetimi bunun için var. Bizim için Müşterimizin itibarı bizim itibarımızdır.Bir yanıt yazın

[single_loop]