gorsel_041-300x225 - İmajkoruma İle İnternetten İsim Silmek

İmaj Koruma İle İnternette İsim Silinebilirmi?

İnternet ortamına çeşitli içeriklere sızmış kişisel veya kurumsal isim silinebilirmi? elbetteki bu sorunun cevabı kesinlikle evet silinebilirdir. İnternet gibi komplike bir sisteme bir kimsenin ismi yada şahsi bilgilerinden her hangi biri bulaşırsa, bu ismi internetten kaldıracak firma vardır, www.imajkoruma.com dur, biz alanında uzman bilişimci kadrosu ve hukukçu kadrosu ile Müşterimizin imajını kesin olarak koruyor teminat altına alıyoruz!

imajkoruma.com ‘un tam olarak işi budur, görev alanımıza giren bu internetten istenmeyen isim kaldırma işlemlerinden biri olan, internette kötü amaçla yayılmış isminizin internetten kaldırılması pek tabiki, firmamızın iş ve görev bilincine girmesi sebebi ile, kesin ve net bir işlemsel sonuç ile garantili olarak tarafımızdan yapılmaktadır.

İnternette İstenmeyen İsmimizin Bulaşmaması İçin Ne Yapmalıyız?

İnternet ortamına isim olarak bilgilerimizi her şeyden önce asla girmemeliyiz, basit bir mailleşmede bile girdiğiniz gerçek kişisel bilgilerinizin bir üçüncü şahısların eline geçebileceğini unutmayın. İçerik yayınlarınızda, chat ortamlarında, al banka hesabını ver banka hesabını muhabbetlerinizde, asla gerçek isimlerinizi ortaya atmamalısınız, bir şekilde sizi takibe almış bir bilgisayar korsanının, hakkınızda yeterince haber yapma olasılığını oluşturacak bilgileri kendi ellerinizle oluşturmuş olursunuz.

Bu Tür İsmimin Geçtiği Olumsuzluk İçeren Haberlerin İş Ve Finans Hayatıma Etkisi Ne Olabilir?

İnternet ortamı tamamen komplike bir alandır, bu alanda bilgiler çok hızlı yayılım gösterir, internet ortamında dedikodu çarkı bir defa dönmeye başladımı bunun başını bireysel olarak almanız neredeyse imkansızdır. Bir firmanız var ve sizin isminiz kötü bir olaylar anılabilecek bir meseleye bulaşmış durumdaysa, bu durum firmanızın, gelişimini tamamen olumsuz etkileyebilecek, bir dizi sonuçları getirir. Başınıza gelebilecek en kötüsü firmanız satış oranlarının ciddi miktarda düşüşü olacaktır, çünkü itibarı zedelenmiş bir firmadan güvenilmez olduğunu düşünen müşteriler alış veriş etmezler, mantık çok basit olduğu için uygulamada karşılaşılan ciddi problemler satışların düşüşü ve müşteri kitlesinin kaybedilmesi paralelinde gelişir.

Bu Durumun Toparlanması Mümkünmü?

www.imajkoruma.com olarak bize baş vuran müşterimizin öncelikle isminin karıştığı haberlerden kaldırılmasını sağlamaktayız. akabinde itibar yönetimi uzmanlarımızın desteği ile firmanızın itibar yönetimi çalışmalarını başlatarak, kaybetmiş olduğunuz imajın yeniden oluşumunu destekliyoruz.

 Bir yanıt yazın

[single_loop]