gorsel_028-1-300x186 - İmajKoruma İle İnternetten İstenmeyen Haberleri Kaldırma

İmaj Koruma Olumsuzluk İçeren Haberleri kaldırabilirmi

imajkoruma.com misyonu gereği uzmanlık alanı olması nedeniyle, internette her hangi bir kimseyi rahatsız eden içerikte bir haber yayınlayan kuruluş hakkında elbetteki etkin olarak çalışma başlatabilecek ve bu çalışmaları istenen yönde nihai beklenen sonuca götürebilecektir.

imajkoruma.com sahip olduğu deneyimler ve alanında uzman bilişim uzmanı kimseler ile vede olası olayın hukuki boyutu ilede ilgilenebilecek deneyimli hukukçulardan oluşan kadrosu ile sizler için kesin ve garantili sonucu alacaktır. Böylesi bir çalışma sistemi olan bir firma olarak alanında en çok güvenilen firma olma yolunda hızla ilerlediğimizin bilinmesini istiyoruz. Bu alanda en çok işin firmamızca alınıp bitirildiğinide gururla vurgulamaktayız.

Olumsuzluk İçeren Haber Eski İse Kaldırılabilirmi?

İnternette yayılma eğilimine girmiş ve olumsuzluk içerdiği görülen bir haberin iş olarak bize intikal edilmesi ile, hemen harekete geçilecektir ve elbetteki imajkoruma.com olumsuzluk içeren haberin ne kadar eski olduğuna bakmaksızın internetten kaldırılmasını sağlayacaktır.

Olumsuzluk içeren haberin bir firmaya yönelik olmasıda ayrıca mümkündür, böylesi bir durumda, bağlayıcı hükümler yönünden hangi nedenle firmanız hakkında olumsuzluk içeren haberin yayınlandığı araştırılacaktır ve resmi hukuki mercilerin değilde salt özel şahsi kişilerin istekleri yönünde firmanız hakkında bu tarz bir haber yapıldığı tespit edilirse, o zaman gereken hukuki süreçte işletilerek karşı atak yapılacaktır.

Kişisel ve Kurumsal Durumlarda Çözüm hususunda Fark Yaratır Durum Varmıdır?

İnternete düşmüş, sizin yani şahsınızın özel yaşamını ilgilendiren yada, firmanızın haberden kötü etkilenmesine neden olacak haberlerin internetten kaldırılmaları takibimiz neticesinde mümkündür, işleyiş açısından, arasındaki tek fark hukuki süreç hususundaki farklardır, diğer işleyişler kanunda ön görüldüğü üzere takip edilecek ve sonuçlanacaktır.

Çözüm Garanti olarak Kalıcı olacakmıdır?

www.imajkoruma.com bütün almış olduğu işlerde, geriye dönük olayın tekrar hortlamasına yönelik tekrar kontrol ve engelleme sürecini firma takibi ve gözetimi olarak garanti eder, bir daha tekrar etmemesini elbetteki sağlar, firma olarak varoluşunun temelinde yatan gerçek, Müşterisinin Huzurlu olmasını sağlamaktır.

Müşterimizin itibarını sağlamak adına kesinlikle geriye dönük çalışmalarımızda vardır, ve bizi aradığınızda bu konuda ayrıntılı bilgi alacağınızı bildiririz.

www.imajkoruma.com İtibarınız bizim İtibarımızdır.!Bir yanıt yazın

[single_loop]