Loglama-300x199 - İmajkoruma İle İnternetten İstenmeyen Yazı Kaldırma!

İmajkoruma İle İnternetten İstenmeyen Yazı Kaldırma!

İnternetten İstenmeyen Yazı Hangileridir?

Geniş kitlelerin neredeyse anlık olarak dünyanın her yanından birbirileri ile, etkileşimini sağlayabilen ve hizmet amacına göre çeşitlilik arzeden, alt yapılara sahip bir çok sosyal medya yayını yapan siteleri insanlarla etkileşim halinde tutan, devasa sistem olan internette, birilerini veya bizi rahatsız eden yazılar bulunabilmektedir. Bu yazılar;

kişiyi kişisel olarak rahatsız eden,

Kişisel haklarına saldırı amaçlı yazılar,

firmaları karalayan yazılar,

siyasi karalama yazıları,

Olarak çeşitlilik içinde olan yazılardır. Hangi türü olursa olsun, İnternette kesinlikle istenen amaca hizmet edebilen yazılardır. Bu yazılar, hedef aldıkları kişi, kurum, yada siyasi partinin ciddi oranda hırpalanmasını sağlamaktadır. İşte İmajkoruma.com burada devreye giriyor. Biz Müşterimizin edindiği zararları en aza indirgemek için çalışan, alt yapısı son derece güçlü, İnternette yazı ve her türden içeriğin temizliğini yapan bir firmayız.

Bu Yazıların Kişisel Yaşama Verdikleri Zararlar:

Olumsuzluk içeren, kötüleme yada karalama içeren yazılar, internet ortamında çabuk yayılan yazılardır, ve kısa zamanda yayılıp hedef aldığı kimseyi cin, şeytan, yada melek, gösterebilmektedir. Çünkü internette dedikou kartı geçer bir karttır, bu kartı kullanan insanlardan çekinmek ve tedbirli davranmak adına uzak düşmek daha güvenlidir.

Yinede olumsuzluk durumunda İmajkoruma.com burada devreye giriyor. Biz hakkınızda yayınlanmış tüm olumsuzlukları ortadan kaldırarak, yolunuzun emin bir yol olmasını sağlıyoruz. Kişisel mahremiyetinizin korunmasını teminatımız altına alıyoruz.

Bu Yazıların Firma Yapılarına Verdikleri Zararlar:

Böyle olumsuzluk içeren internet yazıları, bir çok platformda, dedikodu çarkının dönmesine neden olabilmektedir, buda bir yönetici iseniz ve bir firmanız varsa, sizi karalayabilecek ve internette ciddi müşteri kaybı yaşayabileceğiniz bir duruma sizi yerleştirir. Çünkü internette dedikodu geçer bir karttır ve o kart üzerinden rakipleriniz sizi vurmayı denemiş olabilir, İmajkoruma.com burada devreye giriyor. Sizi bu tür saldırılardan koruyoruz, itibarınızın zedelenmesini önlüyoruz ve o yazıyı internetten silip kaldırıyoruz.

Siyasi Karalama Yazıları:

Bir siyasi partiniz var ve karalamalara sürekli maruz kalıyorsunuz, kesinlikle İmajkoruma.com burada devreye giriyor. Aksi halde kaybedeceğiniz pek çok oy olacaktır. Biz o yazılarıda kaldırıyoruz.

Müşterimizin itibarını kendi öz itibarımız olarak görüyoruz, bizi arayın ve tüm dertlerinizden kurtulun.

www.imajkoruma.com1 Yorum

Bir yanıt yazın

[single_loop]