asilsiz-haberler-300x200 - İmajKoruma İle İnternetten Olumsuz Yorum Silme!

Olumsuz Yorum Kaldırma!

www.imajkoruma.com firması desteğinde hakkınızda hangi site sisteminde olursa olsun, chat, sosyal medya, forum siteleri, blogspot siteler, kesin ve garantiyen istediğiniz taktirde sizi rahatsız eden, yorumların kaldırılması sağlanmaktadır. Olumsuz yorumların kişiliğinizin yıpranmasına neden olanları ve itibarınızı zedelemeye neden olanları vardır. Bunların her ikiside yeterince rahatsız edici durumlardır. Bize başvuran müşterilerimizin kötü amaçlı kimselerin haksız yorumları ile gerek kişisel olarak olsun gerekde kurumsal olarak olsun zarar görmesinin önüne geçmek, firmamızın kuruluş amacının bir sonucudur.

İmajKoruma’ Ya Nasıl Baş Vurulur?

Her hangi bir biçimde, tanıdığınız yada tanımadığınız bir kimsenin hakkınızda her hangi bir sitede yapmış olduğu olumsuzluk içeren yazılarının kaldırılması, her hangi bir dedikodunun büyümeden durdurulması için zamanında yapılması gereken bir çalışma acil olması gereken bir durumdur.

Böylesi bir durumda, derhal imajkoruma firmasının aranmasını ve danışmanlıklarımıza oluşan olayın ehemmiyeti, yol açacağı olası olumsuzlukları içeren sonuçlarının ne olacağı? dahil olmak üzere, hakkınızda yada firmanız hakkında türetilen yazıların içeriği ve yazıların bulunduğu yada bulunabileceği diğer sitelerle ilgili ayrıntılı olarak bilgi vermeniz gerekmektedir.

Bilişim uzmanlarımız hemen vermiş olduğunuz bu bilgilerden hareket ederek, olaya müdahale edeceklerdir, nette yapacakları araştırmalarda başka sıçradığı yerler varsa onunda sizin için tespitini yapacak ve böylece karalama yazılarını, kontrolümüz altına bu şekilde alabileceğiz.

İmajKoruma’ nın Kişisel Gizliliğime Dair Politikası Nedir?

İmajkoruma.com firması müşterisinden duyduğu yada kendi araştırmaları duhulünde elde ettiği bilgilerde kritik bulgulara rastlaması halinde merak edilmemelidirki, müşterimizin kişisel gizliliği, firmamızın artık bir sırrı durumundadır, gizliliğinizi tamamen ve süresiz olarak teminatımız altına almaktayız. Her şey bizimle kalır ve bizden sır çıkmaz.

Bizim sizden istediğimiz, olası istenmeyen bir sorunla karşılaşırsanız, sadece www.imajkoruma.com  İtibarYönetimi ni aramak ve gidip mışıl mışıl uyumaktır. Biz rahatınızı bozmamanızı istiyoruz, sizin yerinize sorunla ilgileniyoruz! Firma olarak müşterimizin itibarını kendi itibarımız sayıyoruz.

İtibar yönetimimiz özellikle Kişisel Müşterilerimizin yanı sıra, kurumsal olarak faaliyet gösteren müşterilerimiz için, geliştirilmiş bir destek sistemimizdir. Bu desteğimizi süreli ve süresiz olarak alabilirsiniz.

İtibarınız bizim itibarımız kadar önemlidir. Kuruluş amacımız itibarınızı korumaktır.!1 Yorum

  • sefer

    mrb ben birkaç sitede bir bahis firması hakkında yazı yazdım şimdi o yorumları kaldırmam gerekiyor.Bunu nasıl yapacağımı da bilemiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Bir yanıt yazın

[single_loop]