gorsel_024-300x200 - İmajkoruma İle Kişisel Bilgilerinizi Koruyun

Korunması Gereken Kişisel Bilgiler Nelerdir?

Kimsenin bilmesini istemediğimiz, yada ilgili kişiler dışında kimsenin bilmesini istemediğimiz, kişisel veya işletmemize ait gizli kalması gereken sırlar yada öğretiler, internet ortamında korunması gereken bilgilerdir.
İnternet ortamı kötü amaçlı yazılımları çalıştıran bilgisayar korsanlarının yanı sıra, kişinin kendi rızasıyla yaptığı paylaşımlarının ilerde başına dert açabileceği durumlarıda oluşturabilecek potansiyele sahip bir ortamdır. Böylesi bir durumun tek kaynağı tabiki dikkatsizliktir. İnternet ortamında tanışılan her kimseyle samimiyet kurmamalıdır.

Tanıştığınız kimseler çoğu zaman size göstermeleri gereken gerçek kişiliklerini gizler maskelerler, hiç olmadıkları kişiliklere kolayca bürünebilirler, bu yolla kişiliğinizi etkileyerek, kritik kişisel bilgilerinize ulaşabilirler. Bu tür kimselerin yaptıklarına, sosyal mühendislik denmektedir. Böylesi bir durum başınızı bir hayli ağrıtabilir.

İmajkoruma.com ile kişisel Güvenlik

İster yapmamanız gereken bir hatanın kurbanı olmuş olarak, kişisel bilgilerinizi paylaşmış olun, isterde sosyal mühendislik yapan bir kimseye kişisel bilgilerinizi kaptırmış olun, hiç farketmez, en erken bir zamanda firmamız danışmanlarını aramanız erken ve etkili bir çözüm için önemlidir. imajkoruma.com danışmanlarına başınıza gelen olayları bir bir ayrıntılı olarak anlatmalısınız, anlatımlarınızdan yola çıkarak, bahse konu paylaşımın toplatılıp kaldırılabilmesi için gereken tespit ve listeleme çalışmaları tarafımızdan vakit kaybeksizin başlatılır, akabinde olabildiğince hızlı olarak kişisel bilgilerinizin bulunduğu sitelerden, ve paylaşım ağlarından kaldırılması sağlanır.

Kişisel ve firma Bilgilerinin Temizliği garantilimidir?

www.imajkoruma.com firmamız sizin adınıza girişeceği tüm işlemlerde kesin sonuç almaktadır, sorunun tekrar ortaya çıkması ihtimaline karşı takip mekanizmasını kullanmaktayız, belli bir zaman paylaşımın kaldırılmış olmasından sonra, tekrar etmemesi teknik olarak sorunun tekrar etmeyeği anlamına gelmektedir. Ancak yinede www.imajkoruma.com olarak olası çok sonraki aynı olayın ortaya çıkması ihtimaline karşıda işlemleri garanti altına aldığımızı açıkça beyan ederiz.

Kısacası müşterimizin güvenliği de, itibarı da, mahrem gizliliği de firmamız teminatı altında olacaktır. Bizi aradığınız zaman açıklayacağınız hiç bir şey bizden başka kimse tarafından bilinmeyecektir, her şey tamamen şahsi sırrınız olarak bizde saklı kalacaktır. Bu nedenle en başından tüm ayrıntıyı bizimle hiç çekinmeden paylaşmanızda yarar vardır. Mahrem itibarınızı kesinlikle güvencemiz altında koruduğumuzu bilmenizi isteriz.

www.imajkoruma.com İtibarınız itibarımızdır, Bizim işimiz bu, İnternetten olumsuz haberleri, paylaşımları sileriz.Bir yanıt yazın

[single_loop]