Instagram’dan Fotoğraf Kaldırmak

İnternet günlük hayatımıza girdiğinden beri sosyal medya siteleri aracılığıyla insanlar sürekli birbirleriyle iletişim halinde oluyorlar. Facebook, twitter, instagram gibi sitelerde yayınlanan içerikler aslında hepimizin birer reklam aracı gibi görülüyor. Ancak özellikle tanınmış kişilerin sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlar zaman zaman tepki toplayabiliyor ve haber niteliği taşıyabiliyor. Yani sosyal medya paylaşımlarında anlık paylaşımlarda yapılan hatalar aslında bize kötü reklamda olabiliyor. Örneğin twitterda siyasi paylaşım yapan bir ünlü yaptığı paylaşımın ardından tepki topluyor ve bu paylaşım yüzünden birçok işi iptal olabiliyor itibarı zedelenebiliyor. Bu durum bize buna sosyal medyanın gücünün iyi ve kötü yanlarını açıklıyor. Bunun önüne geçmek içinse bu mesajları ve paylaşımların kaldırılmasını sağlayacak bir internet firması bulmak gerekir. Aynı zamanda yapılan bu paylaşımlara yönellik internette yayılan haberlerinde oldukça itibar zedelediğini düşünürsek aradığımız adres https://imajkoruma.com adresidir. İnternetten haber sildirmek içinde yardımcı olacak bu siteden iyi bir sosyal medya yönetimi ve yardımı almak mümkündür.

İnstagramdan fotoğrafların kaldırılması

İnstagram 2010 yılından itibaren facebook’un satın almasıyla beraber hızla büyüyen en çok kullandığımız dünyanın en popüler sosyal medya sitelerinden biridir. İnstagram hemen hemen her gün anlık olarak fotoğraf paylaşımı yaptığımız kısa vidoların paylaşıldığı oldukça sık kullanılan bir sosyal medya platformudur. Özellikle ünlüler tarafından fotoğraf yayınlanması magazin yönünden haber niteliği taşıdığı için herhangi bir olumsuz ve yanlış bile fotoğraf paylaşımı durumda normal kişiler içinde içinden çıkılmaz bir hal alabilir. Bunun için instagramdan fotoğraf silinse bile internetten haber sildirme işlemi kişisel imajın korunması açısından çok önemlidir. İmajkoruma.com sitesi bu konuda uzman kadrosuyla özellikle instagram aracılığıyla yayınlanan fotoğrafların kaldırılması ve Google’dan silinmesi  kişisel imajın düzeltilmesi ve korunması yönünden önemli bir konudur. Çünkü instagramdan fotoğraf kaldırılmadan önce fotoğrafın kullanılıp Google arama motoruna düşmesi o kişinin kötü reklam edilmesi anlamına gelebilir. Bu içeriklerin düzeltilmesi açısından imajkoruma.com sitesi aracılığıyla bu tür olumsuzlukları düzeltmek mümkündür.

Sitede yer alan hizmetler

İçerik silinmesi yönetiminde verilen hizmetler; sosyal medya sitelerinde ve yalan haber yayınlanması durumlarında hukuksal davaların yönetimi , uygunsuz içeriklerin silinmesi ve özür yayınlanması ve haber kaldırma, Kişisel imajın düzeltilmesi yönetimine dair internet içerik hizmeti ,İnternette kişisel verilerin korunması hizmetleri  sitenin başlıca hizmetleridir.Bir yanıt yazın

[single_loop]