İnternetten Fotoğraf Silme

Günümüz teknolojisi gün geçtikçe daha çok ilerlemekte ve internet teknolojisi de sürekli ileri doğru gitmekte. Kullanıcılar artık internet üzerinden özel içeri üretebiliyor. İnternet üzerinde kullanıcılarının da internet üzerinde içerik üretmelerinin yaygınlaşması ile birlikte Youtube, Yandex Görsel,Google görsel, dailymotion, vimeo gibi portallar da oldukça zenginleşmiş biçimlerde karşımıza çıkıyor. İnternetten resim kaldırması işlemleri, Youtube ya da Google görseller gibi alanlardan sizlerin kaldırılmak istenen içeriklerin tamamen anlayacağınız kalıcı bir şekilde silinmesi ile gerçekleşiyor. Böylece resimleri, fotoğraflar asıl kaynaklardan da kalıcı olarak kaldırılmış oluyor.
Sayfamız olan imajkoruma.com sizlere bu alanda yardımcı olmak için kollarını sıvıyor.

 

Sayfamız olan imajkoruma.com sayesinde internet üzerindeki, her çeşitten içeriğin istediğiniz halde kalıcı olarak silinmesi mümkün oluyor. İnternette Fotoğraf Silme işini tam bir gizlilik anlayışı içerisinde hareket ederek içeriklerin tamamıyla kalıcı olarak silinmesi işlemlerini yürütüyor. Web sitesi Google ve yandex gibi arama motorlarında bulunan içeriklerin kaldırılması için ise, içeri başı ücretlendirme sistemini kullanmaktadır.

Biz Ne Yapıyoruz?

Fotoğraf, Resim ve Video gibi tüm istenmeyen içerikleri aynı zamanda içeriğin bulunduğu kaynaktan kalıcı olarak kaldırmayı sağlıyoruz. Belirlediğiniz resim ve video içeriklerini veri tabanlarından ve internet arşivlerinde de kaldırarak içeriklerin tamamen kalkmasını sağlıyoruz. Bu çalışmalardan sonra bahsedilen içeriklerin arama motorlarında gözükmemesi için de çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Kaldırdığımı içeriklerin bir daha internet platformunda geri gelmeyeceğinin garantisini sunuyoruz.

İnternet Üzerinde İstediğiniz Fotoğrafı Kaldırmak

İnternet üzerinde istemediğiniz bir fotoğrafınız mı var? Hiç dert etmeyin yapmanız gereken tek şey www.imajkoruma.com adresine girerek iletişime geçmeniz yaptığımız işlemler sonrasında imajınız tazelenmiş olacaktır. İtibar Yönetimi ile birlikte işlemlerimizi en kısa sürede tamamlamaya çalışmaktayız. Kullanıcılarımızın memnun kalması için elimizden geleni yapmaktayız.Bir yanıt yazın

[single_loop]