İnternetten Haber Silme

İmajkoruma.com İnternette haber Silme, negatif haber içeriklerini kaldırma konusunda da müşterilerine hizmet vermektedir. İmajkoruma.Com haber kaldırma işlemlerini uzman teknik ekibi ile gerçekleştirir ve uluslar arası hukuk ağına uygun hareket ederek son aşama hızlı neticelar alınmasını sağlar. İnternette haber Silme için kurulan bu sitemiz sizlere hizmet vermektedir.

İmajkoruma.Com web sitesinin uzmanlarınca yapılan bir tarama sonucu, şahsınıza dair yapılmış bütün olumsuz haber içeriklerinin listesine kolayca ulaşabilirsiniz. Bu listenin belirlenmesi işleminden sonrasında, istenmeyen haberi ya da içinde ne olduğu elde eden haber sitelerine karşı etkili bir strateji yöntemi belirlenerek, tüm kaynaklardan ve haber sitelerinden, istenmeyen bütün içeriklerin kalıcı olarak silinmesi sağlanır.

Eğer özel içerikler üzerinden bu çalışmanın yürütülmesini istiyorsanız. İmajkoruma.Com bu mevzuda da size yardımcı olabilir. İmajkoruma.Com belirlediğiniz içeriğin bütün arama motoru neticelarından çıkarılmasının yanında, içeriğin internet üzerindeki bütün kaynaklardan da silinmesini sağlar. Bahsettiğimiz olumsuz haber kaldırma işlemleri yalnızca, google yandex gibi arama motorları kapsamında yapılamamakta olup, bu çalışmaların yürütülmesi için hukuki çalışmalar takip edilmeli ve silme işlemleri sistemli bir halde gerçekleştirilmelidir.

İçeriklerin Kaldırılmasını izlemek

İmajkoruma.Com İnternetten Haber Silme işlemi ile kalmaz, kaldırılan içeriklerin takibini yaparak tekrar yüklenmesini engelleyici çalışmalar da yürütür. Böylece bu mevzuda doğabilecek olası krizler, henüz doğmadan önce özel yazılımlar ve imajkoruma.Com uzmanları aracılığıyla önlenmiş olur.

İmajkoruma.Com uluslar arası hukuk ağları uzmanları ile çalışarak, şahsınıza yapılmış, iftira, karalama, yalan ve mesnetsiz konuları içeren haber içeriklerini, internet platformlarından kolayca kaldırır.Bir yanıt yazın

[single_loop]