İnternetten Fotoğraf Silme

İmajkoruma.com Ne Yapar?

İmajkoruma.com sayfamız sizlerin istemediği fotoğraf, resim ve video gibi içerikleri, içeriğin olduğu site ve veri tabanından kalıcı olarak kaldırıyor. İnternetten Fotoğraf Silme konusunda tecrübeli bir sayfa arıyorsanız eğer www.imajkoruma.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yaptığımız çalışmaların ardından, bizlere söylenen içeriklerin arama motorlarında gözükmemesi için de birçok çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız işlemler ile kaldırılmak istenen ve kaldırılan içeriklerin bir daha herhangi bir internet platformunda geri gelmeyeceğinin garantisini veriyoruz.

İnternetten Fotoğraf Silme Aşamaları

Sizlere sunmuş olduğumuz bu hizmetin aşamalarını anlatacağınız. İnternetten Fotoğraf Silme aşamaları aşağıdaki gibidir.

Sayfamız önce bize bildirilen kaldırılmak istenen içerikleri ister. URL adreslerini ister ve listeler. Bu işlem sonrasında ise class analizi işlemi gerçekleştirerek, konuma göre bir strateji belirlenir. Hemen ardından bize söylenen içerikler arama motorlarından kalıcı olarak kaldırılır. Tüm bu işlemler sonrasında ise elde edilen sonuçlar bir rapor haline gelir ve son olarak yeniden bir bakış ile analizi gerçekleştirilir.

İmajkoruma.com Sayfamız sizlerin istemediği video, resim ve fotoğraf gibi içeriklerin kalıcı olarak İnternetten Fotoğraf silme gibi işler ile yapar. Birçok sitede çeşitli işbirlikçi partnerlerimizle bu süreci en hızlı şekilde gerçekleştirerek, içeriklerin yeniden yüklenmesi gibi bir duruma da engel olmayı amaçlıyoruz.

Hizmetten yararlanmak için sitemiz olan www.imajkoruma.com sayfamıza girip hizmetler arasında istediğiniz kategoriyi seçerek bizlere ulaşabilir ve gerekli işlemleri yaptırabilirsiniz.

 4 yorum

 • abdullahcb

  sildiğim fotoğraflar hala google da gözüküyor. bunların kaldırılmasını istiyorum. Bu işlem için kaç para ödemem gerekiyor, toplam 5 fotoğraf var.

 • zarifce

  tüm fotoğrafları silebiliyor musunuz. kız arkadaşımın eskiden yüklenmiş fotoğrafları var. bunları kaldırmak istiyoruz. yardımcı olur musunuz?

 • sefa

  kiwi sitesinde fotoğraflarım var. ben tüm spsyal medya hesaplarımı kapadım ama googleda ismimi aradığımda hala fotoğraflarım çıkıyor. bu fotoğrafların kiwi sitesinden silinmesini istiyorum. fotoğrafların google sitesinden de silinip kaldırılmasını istiyorum

 • bunyamin

  internetten fotoğraf kaldırma fiyatı ne, bir sürü fotoğrafım var google da hepsine ayrı ayrı para mı vereceğim.

Bir yanıt yazın

[single_loop]