İnternet Üzerindeki Size Ait Olan Müzikleri Kaldırma

İmajkoruma.com internet mecralarında, yalnızca google dan içerik kaldırma alanında değil, telif hakkı sizde olan, film, video klip, resim, müzik eserleri gibi sanat eserlerinin, izniniz olmadan kullanılması durumunda, var olan içeriğin kaldırılması alanında da size hizmet veriyor.

İnternet platformlarında bulunan telif hakkı size ait olan, resim, film, müzik gibi sanat eserlerinin, izinsiz yayınlandığı platformlardan kaldırılabilmesi için profesyonel yardım almalısınız. Bu süreçte, profesyonel kurumlardan yardım almanız, kendi uğraşlarınızdan daha hızlı ve daha etkili olacaktır. Bu açıdan bakıldığında profesyonel yardım almanız, hem içerik kaldırma esnasında kaybedeceğiniz zamandan tasarruf etmesi hem de elde edilen sonuçların çok daha etkili olması açısından sizin için oldukça yararlıdır.

Neden Profesyonel Yardım

İnternet üzerinde hakları sizde olan müziklerin kaldırılması işlemi, profesyonel ekiplerce çok kısa sürede gerçekleştirilir. Yalnızca ana kaynakla sınırlı kalmayan bu kalıcı olarak silme işlemi, içeriği, bulunduğu diğer kaynaklardan ve arama motorları sonuçlarından da kaldırır. Aynı zamanda profesyonel hizmetler sayesinde, böyle bir durumun yeniden yaşanması engellenir. Kişinin kendisinin tüm bu süreci yönetebilmesi için, hem teknik hem de bilişim hukukuna dair geniş bir bilgi birikimine sahip olması gerekir. Oysa imajkoruma.com uygun fiyatlar üzerinden tüm bu işlemleri, çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir.

İmajkoruma.com telif hakları şahsınıza ait olup, izniniz kullanılmadan yayımlanan bu müzik eserlerini, talebiniz doğrultusunda, internet platformlarından, arama motorları sonuçlarından ve ana kaynaklardan kaldırarak, istediğiniz sonucu elde etmenizi sağlar. Alanın uzman teknik ekibi ve bu konudaki başarılı çalışmalarıyla, siz müşterilerine, gizlilik ve memnuniyet noktalarını ilke edinerek hizmet veren imajkoruma.com sayesinde, telif hakkı sizde olan müzik eserlerinin izinsin yayımlanmasına dair mağduriyetiniz giderilecek, benzer bir durumun bir daha yaşanmaması için de gerekli önlemler alınacaktır. İmajkoruma.com size ait olan müzikleri kaldırma hizmetinin yanında, telif hakkı sizde bulunan diğer eserleri de internet platformlarından kaldırır, resim video fotoğraf gibi materyalleri, isteğiniz dâhilinde kalıcı olarak siler, google görsel kaldırma gibi arama motorları üzerinden de, istemediğiniz içeriklerin kaldırılmasını sağlar.Bir yanıt yazın

[single_loop]