Loglama-1 - İnternetten Fotoğraf Kaldırma

İnternete fotoğraf yüklediniz ve hem Google Görseller hem de sosyal medya sitelerinde görünüyor. Fakat onu kaldırmaya karar verdiniz ancak bunu bilmiyorsunuz ya da Google’dan nasıl kaldırmanız gerektiğiniz konusunda herhangi bir şey bilmiyorsunuz. O zaman bilmeniz gereken tek bir şey var demektir o da İmajkoruma.com adlı kurumsal şirketimizle iletişime geçmek ve bu konuda yazılım desteği almak olacaktır.

İmajkoruma Hizmetleri

Fotoğraf, resim, video, logo ve benzeri görsel paylaşımlarla her türlü yazılı içeriklerin internet ortamından kaldırılmasına yönelik hizmet veren tecrübeli bir ekiptir. Uzun yıllardır bu alanda faaliyetlerine büyük bir hızla devam ederek google fotoğraf kaldırma konusunda sizlere danışmanlık hizmeti veriyor. Böylelikle özellikle Google Görseller bölümünde çıkan fotoğraf ve resimlerinizin silinmesi sağlanıyor. Böylelikle bir daha karşınıza bu tür paylaşımların kesinlikle çıkmaması mümkün olacaktır.

İnternetten Fotoğraf Nasıl Kaldırılır?

sil - İnternetten Fotoğraf Kaldırma

Eğer fotoğraflarınız Google’da görünüyorsa bunu asla silemezsiniz. Bunun için uzmanlık alanı gerektirir. İşte bunu da ancak ve ancak işinde uzman eller sağlayacaktır. Öncelikle ilgili fotoğrafların linki incelenir, gerekli bağlantı adresleri analiz edilir ve yoğun bir şekilde tarama işlemi gerçekleştirilir. Bu işlemin hemen arkasından hangi bölgelerde kaldırılacağı işlemine geçilir ve dünyanın dört bir yanından böylelikle kişisel fotoğraflarınız veya kaldırılmasını istediğiniz tüm görseller internetten fotoğraf kaldırma hizmetimiz sayesinde hemen kaldırılır.

Sosyal Medyadan Fotoğraf Kaldırma

Facebook, Instagram popüler video ve fotoğraf paylaşım siteleri arasında ilk sıralarda gelmeye devam ediyor. Sizler de sosyal medya üzerinden gerek başkaları adına paylaştığınız fotoğraf ve videoları gerekse kendinize ait paylaşımları kaldırabilirsiniz. Bunu tek tek yapmak oldukça zaman alır. Oysa bunu toplu olarak kaldırmak gerekir.

Aklınıza hemen şu çözüm yolu geldi muhtemelen… Hesabı silmek. Oysa yanılıyorsunuz hesabınızı silmek sadece o hesapla hiçbir işlem yapmamanız anlamına gelir ancak ilgili fotoğraf paylaşımlarınız Google’da saklı tutulur ve birilerinin karşısına mutlaka çıkıyor demektir. Bunun için sorunu kökten halletmek gerekir. Bunu da ancak profesyonelce yürütülecek bir çalışma sağlayacaktır.

Telif Haklı Fotoğrafları Silme

telif_hakki - İnternetten Fotoğraf Kaldırma

İnsanlar okumadan pek çok yere üye oluyor. Bu yerlerden birisi de Facebook ve Instagram gibi iki popüler sosyal medya sitesi. Oysa yaptığınız paylaşımların sorumluluğu elektronik ortamda hazırlanan ve karşılıklı bağlayıcılığı bulunan taahhütnamede de açıkça belirtildiği gibi “tamamen sizin sorumluluğunuz altındadır”. Yani telif haklarını üzerinizde barındırmadığınız bir görsel için ilgili kişi ve kurum sizlere tazminat ve telif hakları davası açabilmektedir. Eğer siz de bu tip sorunlarla karşı karşıya kalmak istemiyorsanız o halde instagram fotoğraf kaldırma işleminde mutlaka profesyonel destek almanız gerekmektedir. Bu sayede sizler de her türlü fotoğraflarınızı herhangi bir telif hakları sorunlarıyla karşı karşıya kalmadan sosyal medyadan ve internetten tamamen kaldırabileceksiniz. 

Bütün bu hizmetlerimizden yararlanarak siz de internetten fotoğrafların nasıl kaldırılacağı yönünden alanında uzman kadrodan en iyi şekilde teknik destek alabilirsiniz. Ayrıca her açıdan kaliteden kesinlikle ödün vermeyen yaklaşım esas alınarak hizmetler elde edilmektedir. Tümüyle ortada duran bu sıra dışı yaklaşımlar neticesinde sizlerin de her yönden fonksiyonel olmaya devam eden özelliklere dayanarak en iyi hizmeti elde etmesi mümkün olabilmektedir. Tüm bunlar da her bakımdan son derece önemli konuların arasında gelmesi açısından gerçekten de önemli konuları oluşturmaya devam eder. Üstelik bir daha kesinlikle tekrar etmeyecek şekilde her yönden tüm görsel paylaşımları bütünüyle internet ortamından silme işlemini uzman ekiple gerçekleştirebilir, en iyi hizmetten yararlanarak verilerinizi koruma altına alabilirsiniz.Bir yanıt yazın

[single_loop]