İtibar Ve Markanızı En Elit Şekilde Yönetmeye Talibiz

 

İnternet, firmaların kendilerini ifade ettiği ve çok sayıda kişiye anında ulaşabildiği bir platformdur. Bu dijital dünya da markanızın değerini korumak ve itibarını zedeleyen tüm olumsuz durumları ortadan kaldırmak ise bizim görevimizdir. Şirketiniz ya da şahsınız ile ilgili yapılmış olan negatif yorumlar, yayınlanmış resim ya da videoları artık görmek istemiyorsanız beklentilerinizi profesyonel çalışmalara deneyimli kadrosu ile imza atan bizimle ulaşabilirsiniz. Sizi rahatsız eden ve olumsuz düşünceler ile ortaya çıkmış haberleri uluslararası hukuk kurallarına uygun yöntemler ile ve uzman ekibi ile haber silme işlemlerini yaptığımızı, ilgili konunun tüm arama motoru sayfalarından çıkarılmasını sağladığımızı da ifade etmeliyiz. Sadece bununla sınırlı kalmayan marka ihlallerinin önüne geçmek içinde çalışmalarını sürdüren şirketimiz, tahmin ettiğinizden daha kısa sürede markanızın simgelerini ya da sloganlarını kullanan haber silme desteğini de vermektedir. Böylece itibarınızı korumak sandığınızdan daha güvenilir hizmet ile gerçekleşecektir. Google haber kaldırma ve sildirme konusunda çözüm için bizimle iletişime geçin.

 

 Sıkı Bir Çalışma ve Tespit ile Yanınızdayız

 

İlk olarak size ait olan haberlerin hangi sitelerde yayınlandığına dair URL çalışmalarını özel kadromuz ile yapmakta ve liste haline getirmekteyiz. Özellikle milyonlarca kişinin okuyabildiği haber sitelerinden haber sildirme ihtiyaçlarınız üzerinde hassasiyet ile durmaktayız. Mutlak bir öncelik belirleyerek hiç zaman kaybetmeden hemen ilgili sitelerden haberin kaldırılması, varsa resim ya da telif hakkı bulunan videoların da yok edilmesi için süreç başlatmaktayız. Bunların ivedi bir şekilde olması adına takip sürecinde de asla taviz vermiyoruz. Mutlaka haber sitelerinden haber kaldırma işlemlerimiz bittiğinde tarafınıza sunmak adına kapsamlı bir rapor hazırlamaktayız. Bu rapor içerisinde ilgili olumsuz yazıların hangi haber sitelerinden ve ne zaman kaldırıldığında dair analizlerimizi sunuyoruz. Bu raporu sizlere teslim etmeden önce gerekli kontrol aşamalarının da prosedüre uygun yöntemlerle gerçekleşmesini sağlamaktayız. Böylece kesin ve net sonuçları size verdiğimizden emin olmaktayız.

 

 Google Haber Kaldırma Hizmetinde de 1 Numarayız

 

Uygun olmayan tüm içeriklerin tamamen ortadan giderilmesi gereken en önemli durak ise hiç kuşkusuz Google arama motoru olmaktadır. Bu sistem tüm çıkan haberleri bünyesinde depolamakta ve yıllarca arşiv olarak saklamaktadır. Markanızın itibarı için Google haber kaldırma işlemi çok ciddi bir titizlik ile yapılmalıdır. İşte tam bu noktada yine pek çok firmaya referans olmuş şirketimizin tecrübesinden yararlanabilir ve artık tek bir olumsuz linkin kalmaması için işlerinizi güvenilir ellere emanet edebilirsiniz. Tüm bu içerik silme işlemleri sırasında yasal olarak açılması gereken hukuksal savalar ve takiplerini de sizin adınıza yönettiğimizi bilmelisiniz. Kusursuz bir içerik yönetimi denildiğinde Google haber kaldırma ve daha pek çok kategoride yanınızda yer alan firmamızla hedefinize ulaşmanın imkansız olmayacağını da anlayacaksınız. Kurumsal ve kişisel değerinizin zedelenmemesi adına telefon numaralarımız üzerinden hemen iletişim kurabilir ve sizin için yapacağımız etkili çalışmaların en önemli adımını da atmayı başarabilirsiniz.Bir yanıt yazın

[single_loop]