İnternetten Haber Kaldırma

İmajkoruma.com internetteki kaldırmak istediğiniz olumsuz haber içeriklerini kaldırma konusunda da müşterilerine hizmet vermektedir. İmajkoruma.com haber kaldırma işlemlerini uzman teknik ekibi ile gerçekleştirir ve uluslar arası hukuk ağına uygun hareket ederek son derece hızlı sonuçlar alınmasını sağlar.

Haber içerikleri ile birlikte, istenmeyen fotoğraf video ve resim gibi içeriklerin ya da telif hakkı size ait olup başkası tarafından kullanılmakta olan çeşitli sanatsal eserlerinin de, internet platformlarından kalıcı olarak silinmesi işlemlerini de gerçekleştiren imajkoruma.com, bu hizmetleri vererek marka ihlalleri ile şikâyetlerin de önüne geçmeyi amaçlamıştır.

Haber Kaldırma

İmajkoruma.com web sitesinin uzmanlarınca yapılan bir tarama sonucu, şahsınıza dair yapılmış bütün olumsuz haber içeriklerinin listesine kolayca ulaşabilirsiniz. Bu listenin belirlenmesi işleminden sonra, istenmeyen haberi ya da içeriği sağlayan haber sitelerine karşı etkili bir strateji yöntemi belirlenerek, tüm kaynaklardan ve haber sitelerinden, istenmeyen bütün içeriklerin kalıcı olarak silinmesi sağlanır.

Eğer özel içerikler üzerinden bu çalışmanın yürütülmesini istiyorsanız. İmajkoruma.com bu konuda da size yardımcı olabilir. İmajkoruma.com belirlediğiniz içeriğin bütün arama motoru sonuçlarından çıkarılmasının yanında, içeriğin internet üzerindeki bütün kaynaklardan da silinmesini sağlar. Bahsettiğimiz olumsuz haber kaldırma işlemleri yalnızca, google yandex gibi arama motorları kapsamında yapılamamakta olup, bu çalışmaların yürütülmesi için hukuki çalışmalar takip edilmeli ve silme işlemleri sistemli bir şekilde gerçekleştirilmelidir.

İmajkoruma.com Çalışmalarını Nasıl Yürütür

İmajkoruma.com çalışmalarına hakkınızda yapılmış asılsız ve olumsuz haberleri ve URL adreslerini listeleyerek başlar. Bu listeleme işlemini takiben ise gerekli analizler yapılarak, izlenecek strateji belirlenir. Silme işlemleri esnasın izlenecek stratejinin belirlenmesinin ardından ise sıra bahsedilen olumsuz haber içeriklerinin kaldırılması işlemine gelir. İmajkoruma.com tarafından hakkınızda yapılan olumsuz haber içeriklerinin internet ortamından kaldırılmasının ardından, aynı içeriğin google ve yandex gibi arama motorlarında da gözükmemesi için belli çalışmalar yapılır. Tüm haber içeriği kaldırma işlemlerinin sonunda ise bir sonuç raporu hazırlanır, elde edilen sonuçlar analiz edilerek son bir yeniden bakış ile işlem tamamlanmış olur.

İçeriklerin Kaldırılmasını Takip Etmek

İmajkoruma.com internetten haber kaldırma işlemini yaptıktan sonra, kaldırılan içeriklerin takibini yaparak yeniden yüklenmesini engelleyici çalışmalar da yürütür. Böylece bu konuda doğabilecek olası krizler, henüz doğmadan önce özel yazılımlar ve uzmanları aracılığıyla önlenmiş olur.

İmajkoruma.com uluslar arası hukuk ağları uzmanları ile çalışarak, şahsınıza yapılmış, iftira, karalama, yalan ve asılsız konuları içeren haber içeriklerini, internet platformlarından kolayca kaldırır.

İlgili Blog Yazıları

Acil yardıma mı ihtiyacınız var? Bize ulaşın.