İnternetten Resim Kaldırma Hizmeti

İnternet kullanıcılarının, internet üzerinden içerik üretebilmesi ve üretilmiş olan içeriklerin Google, YouTube, Vimeo, Dailymation gibi portallar ile karşımıza çıkıyor olması elbette rahatsızlık verici. İnternetten resimkaldırma hizmeti, adını saydığımız portalar ve benzeri alanlardan kaldırmak istediğiniz içeriğin kalıcı olarak silinmesiyle gerçekleştirilir. Bu hizmet ile asıl kaynaklarından kalıcı olarak kaldırılan içerikler tekrar karşınıza çıkmazlar. Eğer, sizde internetten resimlerimi nasıl kaldırabilirim diyorsanız, bu alanda uzmanlaşmış profesyonel kişilerce gerçekleştirilen resim kaldırma işlemi sayesinde rahatsız olduğunuz ve silinmesini istediğiniz içerikler artık sizin için sorun olmaktan çıkıyor. İşte tam da bu alanda imajkoruma.com devreye giriyor.

 

imajrsim4 - İnternetten Resim Kaldırma Hizmeti

İmajkoruma.com Neler Yapar?

İmajkoruma.com silinmesini istediğiniz tüm içerikleri, içerik kaynağından kalıcı olarak silinmesi işlemlerini yürütür. Ayrıca bu site size,  kaldırılan içeriklerin herhangi bir internet platformunda karşınıza çıkmayacağınızın da garantisini vermektedir. Yandex ya da Google görsellerde resmim çıkmasın diyenler imajkoruma.com sitesinin ana sayfasına bir göz atın derim.

Resim Kaldırma Hizmetinin Aşamaları Nasıl Gerçekleştirilir?

Öncelikle kaldırılmak istenen resimlerin URL adresleri listelenir.  Listeleme işleminin ardından sınıf analiz işlemi gerçekleştirilir. Silme işlemine geçmeden önce işlemin adımları planlanır ve planlanan adımlar çerçevesinde silme işlemine başlanır. Silinme işlemi gerçekleştiğinde ise içerik, bahsi geçen tüm portallardan kalıcı olarak kaldırılır.İmajkoruma.com adlı sitenin sunduğu hizmetler bununla da sınırlı kalmıyor elbette. Bu site eski içeriği kaldırmaktan çok daha iyi işler yapıyor, bizden söylemesi.

Peki, imajkoruma.com Silme İşleminin Ardından Bizlere Neler Sunar?

İçerik kaldırma hizmetinden sonra site tarafından toplanan tüm veriler bir rapor haline getirilir. Buna ek olarak ise; yeniden bir bakış ile analizler yapılarak kusursuz bir iş çıkarılması sağlanır.

Bu site tabii ki resim kaldırma hizmetiyle sınırlı kalmıyor.  İmajkoruma.com sadece resimleri değil; video, internetten haber kaldırma vb. birçok hizmeti de büyük bir ustalıkla gerçekleştiriyor.

imajresim5 - İnternetten Resim Kaldırma Hizmeti

 

Sitenin Sunduğu Hizmetler Nelerdir?

 • Uygunsuz içeriklerin silinip, özür ve düzeltme yayınlanması,
 • Kişisel imajın korunmasına yönelik internet içerik yönetim hizmeti,
 • Hukuksal dava açılması ve davanın takibi,
 • İnternet kişisel veri raporlandırılması (haritalandırma)

Bu sitenin marifetlerinden sonra, URL silme programları size de fazla ilkel gelmiyor mu?

Neden İmajkoruma.com Tercih Etmeliyiz?

 • Güvenilirdir.
 • Sadece resim kaldırma değil video ve haber kaldırma gibi birçok hizmeti sizlere sunar.
 • İstenilen içeriklerin kalıcı olarak silinmesini kendisine amaç edinmiştir.
 • İşbirlikçi partnerleri ile birlikte bu süreci en hızlı şekilde gerçekleştirir.
 • Türkiye üzerinden kaldırılması mümkün olmayan içerikleri yurt dışı üzerinden gerçekleştirir.
 • Gizlilik esasına bağlı kalır.

Ücretlendirme Nasıl yapılıyor? Fiyat neye Göre Belirleniyor?

Rahatsız olduğunuz bir içerik var ve silinmesini istiyorsunuz. Ne kadar ücret ödeyeceğiniz de merak ediyorsunuz. O halde biraz da ücretlendirmeden bahsedelim.

Bahsi geçen portallardan kaldırılmasını talep ettiğiniz içerik sayısına göre fiyat belirleniyor. Yani sizin de anlayacağınız üzere içerik başı ücretlendirme sistemi uygulanıyor. İçerik önce bilişim uzmanlarınca ardından bilişim hukukçuları tarafından detaylı incelenip izlenilecek yollar planlandıktan sonra sürece göre ücret belirleniyor.2 yorum

 • simge

  google görsellerde ismim aratıldığında bir sürü fotoğraf çıkıyor. bu fotoğrafların silinmesini istiyorum

 • ufuklar_34

  google fotoğraflarım çıkıyor, ben fotoğrafları sildim ama hala google görsellerde fotoğrafım gözüküyor. bunların silinmesini istiyorum acil. ücreti ne kadar?

Bir yanıt yazın

[single_loop]