İnternetten Size Ait Olan Filmi Kaldırma Hakkında

 

Son zamanlarda sosyal medya birçok birey ve kurum tarafından kullanılan bir mecra haline gelmiştir. Bu kadar fazla kişi tarafından kullanılan sosyal medyada farklı sorunlar da meydana gelebilmektedir. Kendisine ait olan kullanılmasının istenmemesi, rahatsız edici olması ve başkaları tarafından kullanılması bu durumlardan biridir. İmaj Koruma bu konuda sizlere yardımcı olan güvenilir bir sitedir. Sizlerin adına tüm işlemleri yapan ve size sadece sonuçları bekleme imkanını sunan İmaj Koruma büyük bir öz veriyle hizmetlerini sürdürmektedir.

 

İnternetten haber sildirme, google görsel silme ve tüm sosyal ağlardaki içerikleri kaldırma hizmetleri en iyi şekilde sunulmaktadır. İçerik kaldırma hizmetinin yanı sıra bazı sosyal medya koruma hizmetlerini de sunan İmaj Koruma bireyin internet üzerindeki halarını en iyi şekilde korumaktadır. İmaj Koruma’nın sunduğu diğer hizmetleri sıralamak istiyoruz.

 

İmaj Koruma’nın Sunduğu Hizmetler

 

  • Hukuki dava açma ve takip etme işlemini birey ve kurum adına sağlamaktadır. Kişinin sosyal medya üzerindeki haklarını savunarak, hukuki aşamaları takip etmektedir.
  • Kişisel imajın korunmasını sağlama hizmeti ile kişisel ya da firmaya ait olan tüm bilgileri korunmaktadır. Uzman kadro ile çalışan firma büyük başarılar elde etmektedir.
  • Sektörel itibarın korunmasına yönelik içerik yönetimi firmanın paylaştığı içerik ve bilgilerin en güvenilir şekilde tutulmasını sağlamaktadır. Çalıştığı firmanın paylaşmak istediği bilgi ve içerikleri olumlu olarak çevirerek firmanın avantajlı bir konuma gelmesini sağlamaktadır.
  • Kişisel veri raporlama işlemlerini de gerçekleştiren İmaj Koruma kişinin ya da kurumun tüm bilgi ve içeriklerini bünyesinde bulundurur, kişi yada kuruma ait olan olumsuz içeriklerin kaldırılmasına yönelik takipleri sürdürür.
  • Ücretsiz olarak sunulan online danışmanık hizmeti ile soru ve sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulmaktadır.

 

İnternetten haber sildirmek, fotoğraf ve paylaşım kaldırmak işlemlerini rahat bir şekilde yapan İmaj Koruma tüm hizmetlerini uzman kadro ile sunduğu için en iyi sonuçları almanızı sağlar.

 

İnternetten haber kaldırma, fotoğraf silme, paylaşım kaldırma hizmetlerini sunan ve gerekli durumlarda hakkınız olan hukuki davaları takip eden site sizden sadece sonuçları sabırla beklemenizi ister.

 

 Bir yanıt yazın

[single_loop]