İnternetten Fotoğraf Silme

 

Artık internet kullanıcıları web üzerinden içerik üretebiliyor. İnternet kullananlarının da web üzerinde içerik üretmelerinin yaygınlaşmasıyla beraber, youtube, google görsel, yandex görsel, dailymotion, vimeo benzer biçimde portallar da fazlaca zenginleşmiş bir biçimde karşımıza çıkıyor. İnternetten video kaldırma ve internetten resimlerin kaldırılması işlemleri, youtube yahut google görseller benzer biçimde alanlardan kaldırılmak istenen içeriklerin tamamen yani kalıcı bir halde silinmesi ile gerçekleşiyor. Böylece resimler, fotoğraflar v videolar asıl kaynaklarından da kalıcı olarak kaldırılmış oluyor.

 

İmajkoruma.Com ise size bu alanda yardımcı oluyor. İmajkoruma.Com yardımıyla web üzerindeki, her çeşitten içeriğin isteğiniz halinde kalıcı olarak silinmesi mümkün oluyor. İmajkoruma.Com bu işlemleri gerçekleştirirken tam bir gizlilik anlayışı ile hareket ederek, fotoğraf, resim, video benzer biçimde içeriklerin kalıcı olarak silinmesi işlemlerini yürütüyor. Internet sayfası google, yandex benzer biçimde arama motorlarında bulunan içeriklerin kaldırılması için, içerik başı ücretlendirme sistemini kullanıyor.

 

İmajkoruma.Com Ne Yapar?

 

İmajkoruma.com İnternetten Fotoğraf Silme işlemini yapar. Fotoğraf, resim ve video şeklinde tüm istenmeyen içerikleri, içeriğin bulunmuş olduğu kaynaktan kalıcı olarak kaldırmayı sağlayan imajkoruma.Com, bu fotoğraf video içeriklerini veritabanlarından ve internet arşivlerinden de silerek içeriklerin tamamen silinmesini sağlar. Bu çalışmaların peşinden, bahsedilen içeriklerin arama motorlarında gözükmemesi için de çalışmalar oluşturan imajkoruma.Com, yaptığı işlemler ile kaldırılmak istenen ve kaldırılan içeriklerin tekrar herhangi bir web platformunda geri gelmeyeceğinin garantisini sunar. İnternetten Fotoğraf Silme işini yapamıyorsanız sayfamıza gelerek iletişime geçebilirsiniz

 

 1 Yorum

Bir yanıt yazın

[single_loop]