İstenmeyen videolar Youtube’dan nasıl silinir?

Eski sevgiliniz ile olan sevgi dolu bir gününüzü Youtube’a yüklemiştiniz, ancak artık yeni birisi ile evlilik yolunda adım attınız. Ya da arkadaşlarınız şaka yapmak için kendi kendinize söylediğiniz şarkıyı sosyal medyada paylaşmış. Peki, bu görüntülerden kurtulmak mümkün mü? Biraz profesyonel destek ile elbette mümkün.

Kurumsal ve bireysel hayatta itibar yönetimi artık en önemli konulardan biri haline geldi. Bir iş başvurusu yaptığınızda bile, sosyal medyadan kontrol ediliyorsunuz. Özel hayatınız, davranışlarınız, hobileriniz, siyasi görüşünüz, sosyal konulara yaklaşımınız tamamen takip edilebiliyor. Başvurduğunuz şirketin insan kaynakları bölümü tüm incelemelerini yaptıktan sonra, işe alacağı kişinin kurum kültürüne uygun olup olmadığına karar veriyor, işe alıyor veya başka bir aday ile devam ediyorlar.

Sosyal medyanın bu kadar önemli olduğu günümüzde başınız fotoğraflar veya videolar ile derde girebilir. Bu konuda çözüm aramak ise sizin en doğal hakkınız.

Facebook’a kendi yüklemiş olduğunuz bir dosyayı silmeniz oldukça basit.  Videonun üzerine gelip sağ altta görmüş olduğunuz ‘’sil’’ tuşunu tıklayabilir, büyük ölçüde videodan kurtulabilirsiniz. Tabii, geçen sürelerde herhangi bir kişi bu videoyu bilgisayarına indirmediyse…

Ancak başkasının yüklemiş olduğu Facebook video silme işlemi veya sizin izniniz dışında sizin sayfanızdan alınıp başka yerlerde yayınlanan video silme işlemi için profesyonel destek almak zorundasınız. Bu işlemler için dakikaların dahi ne kadar önemli olduğunu unutmayın. İşte, imajkoruma.com bu bilinç ile sorunlarınızı çok daha hızlı ve etkili bir şekilde çözebilmeniz için size ihtiyacınız olan desteği sağlamaktadır.

Aynı şekilde Twitter Video Silme işlemi için de profesyonel yardım gerekmekte. Başkasının yüklediği ve sizin için uygun olmayan içerikteki videolar sizin talimatınız ile çok hızlı bir şekilde imajkoruma.com şirketi tarafından kaldırılmaktadır.

İçerikler sizi çok daha zor durumda bırakacak, itibarınızı zedeleyecek durumda ise; imajkoruma.com ‘’uygunsuz içeriklerin silinmesi, özür ve düzeltme yayınlanması’’, ‘’hukuksal dava açılması ve takibi’’,  ‘’kişisel imajın korunmasına dair internet içerik yönetimi hizmeti’’, konularında da profesyonel ve tecrübeli ekibi ile hizmet vermektedir.

Dileriz bu hizmeti hiçbir zaman almak zorunda kalmazsınız, ancak gerçekten ihtiyacınız olursa imajkoruma.com çözüm ortağınız olarak size en iyi hizmeti vermeyi taahhüt etmektedir.

 3 yorum

  • temur

    youtube sitesine kız kardeşimin videosu yüklenmiş. bu videonun acil kaldırılmasını istiyoruz. ne kadar bi ücrete videoyu silersiniz

  • crnbs

    eski sevgilim geçmişte birlikte çektirdiğimiz videoları youtube koymuş. bu videoların acil silinmesini istiyorum. lütfen yardım edin. mail adresime gerekli bilgilendirmeyi bekliyorum, çok acil.

  • video kaldırma

    eski bir video var bana ait. bu videonun kaldırılmasını istiyorum.

Bir yanıt yazın

[single_loop]