gorsel_007-300x230 - İtibar Korunması Nedir? Nasıl Sağlanır?

Her işin her üretimin yapıldığı, hizmet verildiği alanla ilgili bir uzmanı vardır. Siz kim olursanız olun, her hangi bir işinizin yapılmasını isterseniz, işinizi en iyi bir biçimde yapabilecek, uğraştığı iktisat alanının sizin ihtiyaç duyduğunuz hizmetle ilgili olduğunu farkettiğiniz uzman kişiyi bulup, derdinizi ona açmanız gerekecektir.

Örneğin her yıl binlerce insan, internette itibarsızlaştırılmaya yönelik, gerek şahsi, gereksede firmasına karşı yürütülen saldırılara maruz kalmaktadır. Basitçe bu olayları devletin ilgili bilişim birimlerine şikayet etmişlerse de, içerik engellenmesi kararının, mahkemeden alınması hiç bir sorunlarını bu kişilerin çözmemiştir. Neden? Çünkü mahkeme kararıyla erişime kapatmış olduğunuz site yada sunucunun yayını DNS farklı kullanıldığı zaman yeniden erişilebilir olmaktadır.

Dolayısıyla hakkınızda oluşturulan, itibarsızlaştırılmanıza neden olabilecek, resim, yazı veya görsel her hangi bir içeriğin internet ortamında hızla yayılımının önüne geçilememiştir. Sorunun devam etmesi, iş kaybınızı beraberinde getirecektir, çünkü insanlar internet ortamında yayılan haberlere çok itibar etmektedirler.

Bu sebeplere bağlı olgular yüzünden internet ortamında çok köklü olmasına rağmen, iflas etmiş firmalar vardır. Bu firmaların tamamı, imajinasyon açısından, kendini temiz tutamamış firmalardır. Firmaların imaj temizliğinin yapılması, firmaların sorunlara eğilmesi ile olmaz. Başta da dediğimiz gibi her işin bir uzmanı vardır.

Her hangi bir şekilde şahsınız yada firmanız internet ortamında kötüleniyorsa, hakkında karalamalar yapılıyorsa, böylesi bir durumla baş edebilmek adına, devletin ilgili kanallarına şikayet etmeniz, büyük oranda sorunu çözmeyecektir. Tam tersine sorunun çatallanmasına alıp başını gitmesine neden olmuş olacaktır.

İşte tamda burada www.imajkoruma.com devreye giriyor, bizi arayarak ileride yaşayabileceğiniz, iş kaybını, maddi kayıpları ve hatta firmanızın iflas etmesini önlemiş olursunuz. İmajınız gerek şahsi olsun, gerek ticari olsun önemlidir, biz itibarınızı korumak için alanında uzman bilişim uzmanlarımız ve alanında uzman hukukçulardan oluşan kadromuzla, tam ve yetkin olarak sorunlarınızı kökten çözüyoruz.

Karalama yapan kaynak her ne olursa olsun, ortadan kaldırılmasını ve yasalar nezdinde, işlemiş olduğu suçun karşılığı olan cezayı almasını istiyorsanız biz bunu sağlarız. Sizin basitçe şikayetinizle aylarca sonra, mahkeme kararı yoluyla siteyi erişime kapatmak şeklindeki geçersiz sonuç üreten çalışmalarınız, başınıza gelen sorunun dahada büyümesi sonucunu doğuracağını bilmenizi isteriz. Size gereken kesin ve tam sonuçtur.

www.imajkoruma.com Daima yanınızda kesin ve tam sonuç bizim işimizdir.!

 

 1 Yorum

  • Admin

    Unutulma Hakkı, güncelliğini yitiren haberlerin internette yer alması nedeniyle şeref ve itibar hakkının korunmasıdır.

Bir yanıt yazın

[single_loop]