asilsiz-haberler-300x200 - Kişilik Haklarınıza Saldıran Haberlerin Kaldırılması!

Günümüz Dünyasında Savaşların bile dijitalleşmeye uğradığı bir zamanı yaşamaktayız! İnternet ortamında her hangi bir platform üzerinde sahibi olduğunuz firmanın, yada direk olarak şahsınızın kötülenmesi, itibarının zedelenmesi söz konusu olabilir!

İnternet Security uzmanları bu konuda, İnternet platformlarında yapmakta olduğunuz paylaşımlar hususunda çok dikkatli davranmanız gerektiğini bildirmektedirler. Rakiplerinizin sizi kötülemek suretiyle, piyasada söz sahibi olmayı amaçlayabilecekleri durumlara düşmeniz korkunç bir deneyim olurdu.

Eminiz böyle bir deneyim yaşamayı hiç kimse istemez. Her kes rakibinin her zaman bir adım önünde olmayı ister, söylemimiz her ne kadar paradoks içersede, böylesi bir durumda açık ve net olarak beyan ederizki, bize başvuran müşterimiz, haklı taraf olarak tüm desteğimizi alır. Bu konuda firma politikamız müşterimize taraf olmamız yönünde işletilmektedir. Bu durumun ana kaynağı pek tabiki, internette karalama kampanyası yürüten kimselerin bize gelip biz karalama yapıyoruz bizi destekleyin diyemeyecekleridir. Müşterimizle bu nedenle taraf olmamızdan daha adaletli daha uygun bir politikanın olabilmesinin mümkün olmayacağını akli selim olarak kabul etmek durumundayız.

Bir hukukki özel kurum oluşumuz nedeni ile tabiki yasa dışı tekliflerle bize yapılan yanaşım ve destek taleplerinide açıkça red edeceğimizi belirtmemizde fayda vardır, amacımız nizamı toparlak tutmaktır, İncinmiş olanların derdine derman olabilmektir. Bir kimse İnternette her hangi bir nedenle incitilmişse bu bizim işimizdir. Ama bir kimse her hangi bir nedenle İnternette her hangi bir kimseyi incitmek istiyorsa, onun bu durumu bizim işimiz olamaz. Bizim böylesi niyet içinde olan bir kimseyle bir arada iş yapabilmemiz mümkün olmayacaktır, açıkça tüm vatandaşlarımıza bildirmeyi yerinde buluyoruz.

www.imajkoruma.com daima kişilik hakları saldırıya uğramış olanların yanındadır, pek tabiki kişilik haklarınıza dair internetteki her hangi bir platformdan yapılmış ağır veya hafif düzeyde karalama yada hakaret içerikleri varsa firma olarak bunu kaldırabiliriz. kaldırmaklada kalmaz, bu içerikleri yayınlamaktan ötürü, sizin uğramış olduğunuz maddi manevi yıkıma dair tazminat davasınında açılmasını sizin isteğiniz mukabilinde destekleyeceğimizi ve davanın tüm süreçlerini takip edeceğimizi beyan ederiz.

Bizim işimiz bu, Bizim yanımızda daima rahat olun ve daima çekinmeden bizi arayın, ve bizi aradıktan sonra yatak odanızda rahat rahat uyuyun, başınıza gelen her ne boyutta bir olay olursa olsun, aklınızdan çıkarın rahatlayın. Bize güvenin, biz sorunlarınızı çözmeye muktediriz.1 Yorum

Bir yanıt yazın

[single_loop]