i-1-300x200 - Kötüleme, Karalama Yapan Blogger Site Kapatmak Mümkünmü?İnternet ortamında geliştirilen, Web XML tabanlı kodlama dili ile hazırlanan, kolaylıkla kurulup yayınlanabilen İnternet siteleri olarak bilinen, blogger siteler, sunum şekilleri itibari ile, hazır site olarakda kullanıcılarına hizmet eden bir Google yan ürünüdür.

Kurulumu zahmetsizce yapılabilen ve tamamen ücretsiz web tabanlı bir uygulama olan Blogger siteler, yemek tarifinden, magazine, siyesetten, tarihe pek çok alanda makale, resim ve videoyu siteye gelen ziyaretçilere yayınlayabilen basit sitelerdir.

Bir site sahibi olmak isteyen her insana, internet ortamında bir site edinmesini olanaklı kılan, tamamen Google firmasına ait güvenli ve basit bir site uygulaması olarak, beğeni kazanmıştır. Kurulumuda tamamen otomatik olarak gerçekleşmektedir, vermiş olduğunuz mail adresinizden sonra, sistem sizi kurulum ekranına yönlendirecektir, yönergeler oldukça basittir.

Pek çok kullanıcının bu sitelerden günlük yazmak amaçlı olarak da yararlandığı, basit olduğu kadar, kurulumu yapan kullanıcının dilediği temayı kurarak, muhteşem siteler oluşturmasını mümkün kılan, Google sisteminden bir yan uygulama sitesidir.

Bu sitelerden günlük sayısız, yazı yayınlanmaktadır, bu yazıların yazılması tamamen özgür bir ortam olan internette kesinlikle yasaldır. Fakat yazılan yazıların, kısa girdilerin diğer bir insanın kişilik haklarını, özgürlüklerini gaspeder, rencide eder seviyede olmamasına dikkat edilmelidir. Aksi halde uluslar arası ve yerel mahkemeler nezdinde kendinizi suç işlemiş olarak bulmanız içten bile değildir.

Şayet bu tarz sitelerde yazılmış bir takım yazı veya görselde, şahsınıza hakaret edici söz, görsel, video akımı tespit etmişseniz, bilmenizi isteriz’ki bu sitelerin bu yazı,görsel veyahut video akımından dolayı kapatılması mümkündür. Hakkınızda asparagas karalama yapan şahsın, karalamasına bağlı olarak değişen bir nitelikle, hakkında ilgili hukuki suçları öne sürerek, uygun davayıda açmanız tabiki mümkündür?

Bu tür bir durumla karşılaştıysanız eğer, kesinlikle üzülmeyin, www.imajkoruma.com sizin yanınızda, hemen bizi arayarak, danışmanlıklarımızdan nedir?, nasıl yapılır? kaça malolur? gibi  aklınıza takılan sorularada cevap alarak, işi bize devredebilirsiniz!

Böylece her zamanki temamızı yineliyoruz, www.imajkoruma.com sizin için buradadır. Her hangi bir nedenle bizi aramak zorunda kaldıysanız, aradıktan sonra, rahatlayın ve rahat bir uyku çekin. Biz sizin için internet sitelerinde gördüğünüz hakkınızda çıkan asparagas her şeyi kaldırabiliriz.

Biz size hizmet etmek için burada bekliyor olacağız. Yapmanız gereken sadece bir telefon ile durumu ayrıntılı olarak bize iletmektir. Alanında uzman bilişimci ve hukukçu kadromuzla sorununuzu en etkili bir biçimde çözmeye talibiz. www.imajkoruma.comBir yanıt yazın

[single_loop]