Kurumsal İtibar Yönetimi Nedir?

 

Günümüzde sosyal medya hem bireyler hem de kurumlar tarafından kullanılmaktadır. Sosyal medya kullanırken zaman zaman istenmeyen durumlar ile karşılaşabilmekteyiz. Facebook video silme, internet fotoğraf kaldırma ve diğer sosyal medya içeriklerinin rahatsız edici olması gibi durumlar bunlardan bazılarıdır. Bu tür içerikleri silmek isteriz, fakat bunu nasıl yapacağımızı çoğu zaman bilmeyiz. İşte İmaj Koruma bu işleri sizin adınıza yapar ve bunu en güvenilir şekilde gerçekleştirir. Tüm kişi ve kurumlar adına hizmetlerini yapan firma kurumsal itibar koruma ve diğer sosyal medya koruma işlemlerini de gerçekleştirmektedir.

 

Kurumsal İtibar Yönetimi Nedir, Ne Amaçla Kullanılır?

 

Kurumsal itibar yönetimi kişi veya kurumların internet üzerindeki menfaatlerini koruma işlemidir. Genellikle firmalar tarafından fazlaca kullanılan itibar yönetimi internet üzerindeki bilgi akışını firma adına sağlamaktadır. Sosyal medyada paylaşılan tüm bilgi ve içeriklerin firmaya fayda sağlayacak şekilde düzeltilerek tekrar paylaşılması işlemlerini yapar. Uygun olmayan ve olumsuz olan görüş ve içeriklerin nedenleri ile ilgili firma bilgilendirilmesi ve gerekli durumlarda tekrar düzeltilmesi için uzman ekipten oluşan çalışanlar sürekli hizmet vermektedir.

 

Diğer İmaj Koruma Hizmetleri Nelerdir?

 

  • Uygunsuz ve istenmeyen içeriklerin kaldırılması google fotoğraf kaldırma ya da internet üzerinde bulunan ve istemediğiniz uygunsuz içerikleri kaldırma hizmetini sunulmaktadır İmaj Koruma.
  • Hukuki dava açma ve takip etme işlemini birey ve kurum adına sağlamaktadır. Kişinin sosyal medya üzerindeki haklarını savunarak, hukuki aşamaları takip etmektedir.
  • Kişisel imajın korunmasını sağlama hizmeti ile İmaj Koruma kişisel ya da firmaya ait olan tüm bilgileri saklı tutmakta ve korumaktadır.
  • Kişisel veri haritalandırma işlemlerini de gerçekleştiren İmaj Koruma kişinin ya da kurumun tüm bilgi ve içeriklerini bünyesinde bulundurur.
  • Ücretsiz olarak sunulan online danışmanık hizmeti ile soru ve sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulmaktadır. Her türlü ihtiyaç durumunda iletişime geçebilirsiniz.

 

Twitter video silme ve diğer tüm sosyal medya içerik silme işlemlerini en güvenilir şekilde yerine getiren İmaj Koruma bu hizmetleri sunarken sizin sadece sabır içinde beklemeniz gerekmektedir.

 Bir yanıt yazın

[single_loop]