MAGAZİN WEB SİTELERİNDE SİZE AİT İÇERİKLERİN KALDIRILMASI

 

Google ve benzeri arama motorlarında kendinizi arattığınızda nelerin çıktığına baktığınızda hoşunuza gitmeyen haber ve içeriklerle karşılaşabilirsiniz. Yasalar tarafından da korunan internet üzerinde size ait olan içeriklerin kaldırılması konusu çeşitli davalara söz konusu olmuştur. Bu konudaki en önemli gelişme ise AB Mahkemesi’ nin kişinin internette yer alan geçersiz ve kişinin itibarını düşüren içeriklerin kaldırılması konusunda dava açılabileceğine hükmetmiştir. Avrupa Birliği Adalet Divanı’ nın Google için verdiği bu karar Unutulma Hakkı olaran isimlendirilmiştir. Bu durumda arama motorlarından isim silmeye kadar varabilecek işlemlerin yapılması son derece mümkündür.

 

Ünlülerin Magazin Haberleriyle Başı Dertte

 

Özellikle ünlü kişilerin medyada daha çok yer aldıkları düşünülürse haklarında çıkan haber ve eleştirilerin oranı da anlaşılabilir. Eleştiri noktasından uzaklaşıp hakarete varan haber ve yorumların yanı sıra iftira niteliği taşıyan iddialar kişilik haklarına zarar verecek derecede ileri olabilmektedir. İtibar yönetimi ile yalan haber, kötü yorumlar, hakaret ve iftira niteliği taşıyan içeriklerin internetten tamamen silinmesi mümkündür.

 

İnternetin günden güne hayatın her alanında daha fazla yer kapladığı ve internet üzerinden yapılan karalamaların ne derecede olduğu ortadadır. Gerek bloglar, gerekse diğer sosyal medya platformları aracılıyla ortaya atılan ve yayınlan olumsuz ve yersiz yorumların tamamen ortadan kaldırılması ve içeriklerin düzenlenmesi için gerekli adımları atmanız konusunda imajkoruma.com her aşamada yanınızda olarak imajınızı korumanıza yardımcı oluyor.

 

İtibar Yönetimi ile İmaj Tazeleme

Sosyal medyada en etkili platformlardan biri olan Facebook paylaşım silme konusunda oldukça işbirlikçi davranıyor ancak nasıl yapılacağını bilmek buradaki anahtar kelimeleri oluşturuyor. Facebook üzerinden paylaşılan olumsuz ve ilgisiz fotoğraf, paylaşım ve yorumların silinmesi konusunda iyi bir rehberiniz olduğunda aşamaları sorunsuz şekilde aşmak mümkün oluyor.

 

Sadece Facebook ile sınırsız olmayan hizmetleri ile imajkoruma.com bütün arama motorları, Twitter ve Instagram gibi sosyal medya araçları ve diğer internet içeriklerinde adınız geçen her belge ve resimlerde yer alan içeriğin istediğiniz yönde değişmesi konusunda uzmanlığını ortaya koyuyor ve internet dünyasında itibarınızı ve imajınızı korumanızı en iyi şekilde sağlamaya devam ediyor.3 yorum

 • Sahra ç.

  Bu resimlerin kaldırılmasını istiyorum bunlar Benim ismimi zedeliyor. Psikolojim bozuldu bu resimlerim izinsiz kullanıldı

  **edit link**/profile_images/3108986874/2873bdec3013df4bb72be7a942adb159.jpeg

 • Sahra ç.

  Bu resimler benden habersiz konulmuştur lütfen kaldırılsın.

  **edit link***/profile_images/3108986874/2873bdec3013df4bb72be7a942adb159.jpeg

 • birbaksende

  Youtube video silme kaç para

Bir yanıt yazın

[single_loop]