internetten-silmek-300x225 - Markanızın Sahtesini İmal Edip Satan Siteleri Kapatmak

 

İnternet ortamı sektörel alandaki gelişmeleride destekler niteliktedir. Gerek Sanayi sektöründeki gelişmeler olsun, Gerek gıda sektöründeki gelişmeler olsun, gerek İlaç sektöründeki gelişmeler olsun gerekte Kimyasal ürünlerle ilgili sektörler hususunda olsun, bu alanlarda faaliyet gösteren pek çok Resmi ve özel kuruluş ile firmalar için bolca fırsatlar içerir.

Bu kadar bol fırsatları kendi bünyesinde içeren, devasa yapının içinde elbetteki karanlık ve puslu vadilerde bulunur, halk arasında merdiven altı üretim yapanlar, diye bilinen sahtekar firmalar da bu İnternet ortamında cirit atmaktadırlar. Bu sahtekar firmalarda dürüst firmalarda olduğu gibi, internetin bolca olan imkanlarından yararlanabilmek için, ihtiyaç duydukları her şeyi, dürüst bir görüntü, imajinasyonla malesef sağlayabilmektedirler.

Bu firmaların ürettikleri sahte ürünleri satabilmek için, interneti kullanmaları onlar bakımından satış hususunda, hızlı bir vur kaç oluşturmaktadır, ve ürettikleri sahte ürünlerle malesef toplum sağlığıyla da vicdansızca oynamaktadırlar. Para gelsinde ne olursa olsun mantığındaki bu suç şebekeleri hususunda iç ve dış hukuki yasalar nezdinde gereken cezalandırma maddeleri mevcuttur.

Bu firmalar toplum sağlığıyla oynamanın yanı sıra, dürüstçe çalışan ve kaliteli mal üreten, topluma hizmet eden bir firmanın ismini kullandığı için firmayada inanılmaz zarar vermektedir.

Şayet bir firma olarak böyle bir durum ile karşı karşıya kaldıysanız, www.imajkoruma.com’ u hemen aramanız gerekmektedir. Biz derhal yapılan sahtekarlık tezgahına müdahale edeceğiz. Alanında uzman bilişimci ve hukukçulardan oluşan ekibimizle bu kişilerin satış yaptıları sitelerini kapatıp, yakalanarak kanun önünde cezalandırılmaları için gereken çalışmaları titizlikle yapacağımızdan şüpheniz olmasın.

Hemen ardından kamuoyunda olayın duyulması sağlanır ve firmanızın maruz kaldığı sahtekarlık duyurulur. Böylece firmanızın adı temize çıkartılmış olur. kaybettiğiniz prestij sağlanmış olur. Çünkü imajinasyon bizim işimiz.

Biz www.imajkoruma.com olarak müşterilerimizin, maruz kaldığı internet ortamıındaki sıkıntıları gidermenin yanı sıra, müşterimizin sarsılmış, zedelenmiş imajını geri oluşturmayıda temel ilke edindik.

Böylece temamızı yenileyeceğiz, www.imajkoruma.com olarak biz daima yanınızdayız. En ufak bir sorununuzda çekinmeyin, bizi arayın ardından gidip rahat rahat uyuyun. Biz sizin yerinize problemi ortadan kaldırmaya talibiz.

www.imajkoruma.com Sizin için daima buradadır. Her türlü internet sıkıntılarınız hususunda bizi aradığınız taktirde, mücadelenizde sizinle tarafız.Bir yanıt yazın

[single_loop]