icerik_silme_imaj-300x256 - İtibar Korumayı Nasıl Yapıyoruz?Nasıl Yapıyoruz?

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz, zaten bu yazıyı okuyorsanız sizin de bir probleminiz vardır ya da konu hakkında bilgini vardır. Her gün yüzlerce belki de binlerce kişi birileri tarafından mağdur edilmekte ve bu mağduriyetler zaman geçtikçe ileride insanın karşısına çok büyük sorunlar olarak çıkmaktadır.

 

Sitemizde blog kısmında zaten oldukça çok örnek hikaye/olay bulunmakta. Bu olaylara baktığınız zaman hepsinde de bir şekilde iletişimde bulunulan insanlar tarafından mağduriyetler yaşatılmaktadır. Sizlere her zaman söylediğimiz gibi bilgilerinizi başka insanlarla paylaşmamanızdır. Yine yaşanılan mağduriyetlere karşı sizlere önerilerimiz devam edecektir. Kısa bir bilgilendirme geçelim.

sil-300x294 - İtibar Korumayı Nasıl Yapıyoruz?Asla Paylaşmamanız Gereken Bilgiler Nelerdir?

  • TC kimlik numaranızı
  • Sosyal medya şifrenizi ya da her hangi alakasız bir şifrenizi
  • Kredi Kart şifrenizi
  • Doğum tarihinizi
  • Anne kızlık soyismini
  • İkamet adresinizi

kısaca verdiğimiz bu örnekler gibi aklınıza gelen tüm özel verilerinizi kimseyle paylaşmamalısınız.

 

Biz Sizin Rahatsız Olduğunuz İçerikleri Nasıl Kaldırıyoruz?

 

Biz sizden gelen şikayetleri detaylandırarak sizlerden gerekli bilgileri topluyor ve uzman ekiplerimizce yol haritası oluşturuyoruz. Oluşturulan yol haritasında siz değerli takipçilerimiz için mümkün olan en kısa en masrafsız ve en sağlıklı yoldan ilerliyoruz. İşimizi iyi yapma gayretimizin de verdiği titizlik ile sizlere en olumlu sonucu vermek için çabalıyoruz. Sizden toplanan içerikler ve oluşturulan yol haritası sonrasında uzman ekiplerimiz gerekli adımları gerekli titizlikte uyguluyor ve sonuçlar alınıyor. Gelen sonuçları sizlere bildiriyoruz. Arama motorlarından googleden isim silme ve online itibarinizi koruma hizmetinizi profosyonelce yapıyoruz.

 

Kısaca okuduğunuz gibi süreç ile işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Bizi takip etmeye devam edin.

 

İmajkoruma.com güvenli günler diler.Bir yanıt yazın

[single_loop]