Online İtibar Yönetimi Kapsamı Nedir?

İnternet herkes için ayrılmaz bir parça olmayı başardı. Günümüzün birçoğu bazen hepsi internet ile geçmekte. Yaşamımızın değişmez bir parçası haline gelen bu mecranın bir sürü olumlu yönlerinin ve olumsuz yönlerinin olduğu aşikâr. Gerek markalar gerek birçok kişi bu mecrada bir itibar sahibi. İyi bir itibara herkes sahip olmak ister, asla ve asla itibarının zedelenmesini kimse istemez. İşte bu noktada internetin gücünün ne kadar büyük olduğunun farkında olmalıyız. Marka ya da kişilerin hakkında çıkan olumsuz şeyler, itibarlarını hızlı bir şekilde zedelemeye hatta milyonlara ulaşarak yok etmeye başlayabilir ve bunu başarabilirler. Bu ortamda ayakta kalmak ve olumsuz tüm her şeyi İnternetten içerik kaldırma yöntemleri ile kaldırmak mümkün durumda. Biz de bunu en iyi şekilde yapmak için buradayız.

Öncelikle şunları bilmek gerekir

Online itibar: Online topluluğun Karşısındaki tarafı nasıl gördüğünü ve ne düşündüğünü içerir. (Marka, Kurum, Kişi ve her birey için.)

Online itibar yönetimi: Tamamen sosyal ortamlarda İtibar kaybetmemek için teknik çalışmaların yürütülmesidir. Bizde bunu en iyi şekilde yapıyor ve memnun kalınan bir hizmet veriyoruz.

İtibarınız kötü durumda mı? Ya da hakkınızda yalan bir haber mi var? Biz her zaman yanınızdayız.

NASIL YAPILIYOR?

Özel alt yapılı programlarımız tüm içerikleri taratabilme özelliğine sahip. Bu programlar ile anahtar kelimeyi belirleyip tüm siteler, tüm paylaşımlar ve en Ücra köşeleri tarayarak, anahtar kelimenin eşleştiği yerleri sizin için kontrol ediyor ve olumsuz her şeyi filtreliyoruz.

Neden Online itibar yönetimini tercih etmeliyim?

Saygınlığınızı korumanız gerekmektedir. Saygınlığınızı koruyamaz iseniz, Potansiyeliniz düşecek ve insanların gözündeki değeriniz zedelenecektir. Gecenizi gündüzünüze katarak verdiğiniz emekler sırf bu sebepten yok olacak ve çabalarınız boşa gidecektir. Sizin ve hitap ettiğiniz kişiler arasında bir bağ olan online itibar yönetimi, sizleri en iyi yere taşımayı hedefler. Hakkınızda kötü bir şeyler olmamış olabilir, fakat bu olmayacağı anlamına gelmez. Bizler bunun olmasına büyük anlamda fırsat vermeden müdahale etmekteyiz. Sizleri sürekli olarak bunlardan koruyor ve 7/24 hizmet veriyoruz.

İTİBARIM KÖTÜYE GİDİYOR NE YAPMALIYIM?

Bizler sizlerin hakkında çıkan yalan haberleri, fotoğrafları, videoları, facebook durumlarını, Twitter paylaşımlarını, videoları engeller ve sizler için takip ederiz. Bu işte müşterilerimizi üst düzey memnuniyet ve tam hizmet anlayışı içerisinde olduğumuzu bilmenizi isteriz. Sizler için içerikleri engellemekle kalmıyoruz ve bunları sizler için takipte ediyoruz. Google haber kaldırma ve hakkınızda paylaşılan, itibarınızı zedeleyecek her şeyi filtreliyor ve itibarınızı her zaman olumlu tutmanıza yardımcı oluyoruz. Hakkınızda bir yazımı yazıldı sizden izinsiz bir fotoğrafınız mı paylaşıldı twitterde olumsuz bir twit’mi aldınız, İstenmeyen bir videonuz mu paylaşıldı, bizimle iletişime geçin. Biz sizin için her şeyi halledelim. Kuşkusuz tarayıcıların öncüsü Google de milyarlarca insan bir şeyler aratıyor ve Google her şeyi içinde barındırıyor. Google içerik kaldırma ile Google de bulunan tüm olumsuz, asılsız ve itibarınızı zedeleyecek her şeyi hiç orda yokmuşlar gibi kaldıralım.3 yorum

  • Mehmet B.

    Sosyal medyada firmamız hakkımızda asılsız karalayıcı paylaşımlar yapılmakta. Bu konuda bize yardım edebilir misiniz?

  • imajkoruma.com

    Size bu konuda yardımcı olabiliriz. Karalayıcı paylaşımlara karşı etkin ve hızlı müdahale edip bu sorundan kurtarabiliriz. İiletişim telefonumuzdan bizimle irtibata geçip ayrıntılı bilgi alabilirsiniz

  • Mehmet B.

    online itibar hizmetleriniz hakkında bilgi almak için sizi gün içinde arayacağım. İlginize teşekkürler. iyi çalışmalar.

Bir yanıt yazın

[single_loop]