internet-security-300x115 - Online İtibarınızı Koruyoruz!

ONLİNE İTİBAR KORUNMASI NEDİR?

Online itibar korunması internet ortamında, yürüttüğünüz ticari kariyeriniz için gerekli ve sürekli aktif olarak almanız gereken bir hizmettir, konusunda deneyimli uzmanlarımızla dilediğiniz zaman görüşebileceğiniz, bir sosyal medya yönetimine sahibiz. Sizi hedef kitlelerinize hızlıca ulaştırmak için çalışmaktayız.

NEDEN GEREKLİ?

Son dönemde internetin gelişimi ile birlikt,e popüler olan sosyal medyada insanlar çok uzun zaman geçirmeye başlar oldu, bu nedenle firmaların yayılan haberlerden haberdar olması mecburi olmaya başladı. Firmanız hakkında her hangi bir içerikte olsun bir olumsuz, görsel yada dedikodunun internette yayılmasının önüne geçilmesi için, online itibar temizliğinizi yapmamız için bize baş vurmanız gerekmektedir.

Hizmetlerimizi internet ortamında, bize başvuracak müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını, karşılayacak nitelikte tutmaya gayret ediyoruz, geldiğimiz aşamada, internetten gelen tehdit, dünyanın neresinde olursa, olsun Online itibar temizliği işlemlerini yapıp bitiremeyeceğimiz nokta yok gibidir. Yüzde yüz garantili olarak sorununuzu ortadan kaldırıyoruz.

OLUMSUZ İÇERİĞİN ÖNÜ NASIL ALINIR?

Vakitlerinin çoğunu sosyal medyada geçiren insanlar, hemen hemen her şeyden haberdar insanlardır, her hangi bir şahıs yada firma hakkında, ortaya atılan söz, resim, veya vasat bir görsel, firmanızın itibarını yerle bir edebilir. Böyle bir durumun olması durumunda edineceğiniz zararı ve hatta iflası düşünürseniz, aslında bizimle çalışmanızın ne kadar tutarlı ve güven veren bir rahatlama duygusu içerdiğini anlamışsınızdır.

Biz olumsuz içeriğin önünü almada, uzman ekibimizin internet ortamını verdiğiniz bilgiler çerçevesinde, taraması yöntemi ile işe başlarız, toplanan veriler masaya yatırılır, hakkınızda ne kadar, nerede ve kimlerle karalama bilgilerinin paylaşıldığını tespit ederiz, tespitimiz üzerine, olayın hukuki boyutuyla ilgilenmesi için, hukuk bölümümüzü harekete geçiririz.

Bilişimden sorumlu ekibimizle ilgili site, server veya hostta tespit ettiğimiz tehdit kaynağını, elde ettiğimiz bilgiler hususunda, kaldırılabilmesi için muhatap arar, bulamazsa ilgili server yöneticisine ulaşarak, kanuni içerik hususundaki tebligatları yapar, ve yayının serverlerinden silinmesini talep eder. Bu şekilde siteleri bile duruma bağlı olarak tamamende kapatabiliriz.

İster yurt içinde olsun, ister yurt dışında olsun, tüm bu aşamalarda iç hukukçada dış hukukçada kanunlar tarafından da desteklendiğinizi bilmeniz önemlidir. www.imajkoruma.com Alanında uzman bilişimciler ve hukukçulardan oluşan kadrosu ile, sizin için online itibar yönetimi yapmaya taliptir.

Bizim için Müşterimizin itibarı, ön şart olmaksızın tamamen bizim meselemiz ve bizim itibarımızdır.

www.imajkoruma.com Daima yanınızda olacağız!Bir yanıt yazın

[single_loop]