twitter - Profesyonel Twit Kaldırma Hizmeti

Sosyal medyanın insanların hayatına girmesi iyi de oldu kötü de… İyi oldu çünkü artık, insanlar dünyanın bir ucundan öteki ucuna dek insanlarla iletişim kurabiliyor iş ortaklığı yapabiliyor. Kötü oldu çünkü ağzı olan eli tutan herkes bir şeyler yazıyor çiziyor. Hal böyle olunca da birilerinin bu gidişata dur demesi lazım! İşte İmaj Koruma, uzun yıllardan beri profesyonel olarak hakkınızda çıkan dedikodu, hakaret, iftira ve benzeri kötü söylemleri internetten toplu olarak kaldırabilen imaj koruma ve danışmanlık şirketidir. Böylece bilişim suçlularının birer birer tespit edilerek haklarında bilişim suçlarına ilişkin cezaî işlemlerin derhal yürütülmesini de sağlamak sizin elinizde…

Twit Kaldırma İşlemi Nasıl Yapılıyor?

twit_silme - Profesyonel Twit Kaldırma Hizmeti

Önce telif haklarını ihlal eden müşterimiz tarafımızla iletişime geçer. Hakkında atılıp tutulan iftira ve küfürlerin Twitter ortamından derhal silinmesini ve bunu yapanların da tek tek tespit edilmesini ister. Uzman ekibimiz üstlendiği bu görevi oldukça titiz çalışma ekibiyle twitter haber kaldırma olarak kayıt altına alır ve operasyonel süreçler başlamış olur. Öncelikle Twitter sosyal medya platformunda küfür, hakaret, tehdit vs içeren anahtar kelimeler birer birer taranır. Ardından kişilerin tespiti sağlanır. Öncelikle bu içerikler kaldırıldıktan sonra paylaşımda bulunanlar tarafınıza gönderilir.

Bir Daha O Twit Atılamayacak

Üstelik imaj koruma hizmetimiz kesin çözüm formülünü de peşinen müşterisine verir. Yani hakkınızda çıkan karalama kampanyası, dedikodu, iftira ve benzeri olumsuz yorumlara artık Twitter’da rastgelmezsiniz. Böylelikle tweet kaldırma işlemini yapan profesyonel ekibimiz benzer söylemlerin de kesinlikle yapılamamasını da sağlamış olmaktadır. Elbette bu sunulan sıra dışı hizmetlere bağlı olarak her açıdan sizlerin de kişisel haklarınızın tüm yönleriyle en iyi şekilde koruma altına alındığını kesinlikle ifade etmek gerekiyor.

Toplu Twit Kaldırma Hizmeti

Üstelik sayfa tarandıktan sonra toplu tweet kaldırma işlemi yapılarak böylelikle Twitter üzerindeki hakkınızda çıkan tüm olumsuz söylemlerin birer birer önüne geçilmiş olacaktır. Böylelikle sizler de artık kişisel haklarınızı gasp eden, onur incitici, asparagas haber içeriklerini bütünüyle ortadan kaldıracaksınız.

Sahte Hesaplara Da Son

Sanal-Dünyada-Kişisel-Hakların-Korunması2 - Profesyonel Twit Kaldırma Hizmeti

Eğer ünlü biriyseniz genellikle Twitter sayfası gayriresmi olarak açılarak adınıza paylaşımlar düzenlenmektedir. Bu konudan ünlüler son zamanlarda muzdarip. İşte bunu önleyecek olan başkası değil ancak sizsiniz. Hemen siz de bu sahte hesapları birer birer çökerterek böylelikle kişisel paylaşımlarınız olmamasına rağmen sanki sizin paylaşımlarınız gibi lanse edilen twitleri de bütünüyle kaldırmaktadır. Böylece artık her ne şekilde olursa olsun kesinlikle sizin hakkınızda olumsuz en ufak bir yorum bulamayacaksınız. İşte bu denli işini bilerek yapmaya devam eden profesyonel ekibimiz kaliteden kesinlikle ödün vermeyen yaklaşımıyla fark yaratmaya devam ediyor. Bu da resmi Twitter hesabınızın her yönden profesyonel ekip tarafından denetlenmesi her türlü önlemlerinin alınması anlamına gelmektedir.

Twitter Hesabınızı Yönetin

Profesyonel olarak imaj koruma danışmanlığı hizmeti veren şirketimizle irtibata geçerek siz de resmi Twitter hesabınızı yönetmeye bugünden başlayın. Böylelikle birtakım suçlara da kesinlikle ortak olmayacak ve kesinlikle bilişim suçlarından da uzak durmuş olacaksınız. Ortada duran bu özellikler baz alındığı zaman hemen siz de sosyal medya hesabınızın yönetimine bugünden başlayabilir ve tüm kişisel haklarınızı bütünüyle koruma altına alabilirsiniz. Tüm bunlar da gerçekten de önemli bir konuyu teşkil etmesi açısından gerçekten de dikkat çeken konuları oluşturacaktır. Böylelikle sizlerin de her açıdan twit paylaşımlarını bütün yönleriyle ortadan kaldırarak her yönden telif haklarını ihlal eden yazılı ve görsel içeriklere artık bir dur diyeceksiniz.Bir yanıt yazın

[single_loop]