İnternetten Haber Kaldırma Ve İtibar Yönetimini En İyi Neresi Yapar?

 

İnternet haberlerinde imajınızı zedeleyecek yazılar mı var?

 

İstenmeyen ve şirket imajını haksız yere zedeleyecek şekilde oluşan sorunlar, kişilerin internet ortamında veya basılı yayım haber içeriklerinde hakkında çıkan tüm olumsuz ve görülmemesi gereken yazı veya farklı içeriklerin kaldırılmasında bir çözüm ve çare yolu bulunmaktadır. İnternetteki olumsuz şikayet kaldırma durumlarının gerçekleşmesi için geçen süreçler oldukça büyük önem taşır. Sorunların çözümü oldukça net ve kesin yöntemlerle gerçekleşmektedir. Video görsellerinin dahi erken bir şekilde kaldırılması mümkündür. İnternet üzerinde firmaların itibarını iyileştirmeye yönelik çalışma gerçekleştiren firmalardan yardım almak gerekmektedir. Basılı veya görsel haber video, yazı içerikleri fark etmeksizin müdahale edilebilir. Bu işte uzman bilişimci ve hukukçuların birlikte çalıştığı imajkoruma.com size en hızlı ve kesin çözümü sunacak deneyim ve donanımdadır.

 

 Online İtibar Koruma ne gibi durumlarda sağlanır?

 

Özellikle şirketimiz karalanıyor endişesi içerisinde olan kişilerin acil olarak yardım alması gereken bir hizmettir. Online ortamdaki uygunsuz içeriklerin tamamının sistemden kaldırılması için, hızlı şekilde hizmet sunulmaktadır. Yerine tamamen açıklayıcı ve düzeltici özür bildirgesinin net bir şekilde yayınlanması ve bildirgenin profesyonel olarak hazırlanması için ortaklaşa çalışmaların gerçekleştirilmesi gerekir. Bu gibi durumlarda şikâyet yerine sadece özür bildirgesi görüntülenerek şirketimiz karalanıyor sorunları ile karşı karşıya kalanlara özel sorunların çözümüne ulaşılmaktadır.

 

Bununla yetinmeyip, içeriklerin silinmesinden önceki ve sonraki süreçte gerekirse tamamen hukuki takip başlatıp, takibi gerçekleştirilmektedir. Bu sayede şirketimiz hakkında iftira atılıyor diyenlerin hukuki yollarda maddi ve manevi haklarının da aranması sağlanmaktadır. Uzman ekipler tam destekli bir hukuki yardım aşaması gerçekleştirerek şikayet kaldırma aşamalarının kesin ve net çözümünü bulmaktadır. Bilişim uzmanlarımız içeriklerin kaldırılması işlemkerini çoğu zaman hukuksal dava işlemine gerek duymadan hızlıca yapabilmektedir.

 

 Danışmanlık hizmeti ne işe yarar ne gibi faydalar sunar?

 

Akıllarda oluşan tüm sorulara hızlı ve net bir şekilde açıklayıcı bir dille cevap vermek için destek biriminden yanıt bulmak mümkündür. Özellikle şirketimiz hakkında iftira atıldı ne yapmam gerek diyenlere özel olarak ilk etapta anlaşılır bir dil ile hızlı şekilde yol gösterilmektedir. Tam burada kişilerin yaşadığı endişeyi iyi bilen ve kusursuz bir şekilde davranış sergileyen danışmanları en iyi şekilde dinlemek ve yönlendirmelerine tek tek aşamalar halinde uymak gerekir. Hizmet sonrasında, firmalar şirketlerin imajını korumaya devam ediyor, internet üzerinden meydana gelen olası sorunları firmalara hızlı bir şekilde bildiriyor, tekrardan şikayet silme çalışmalarına başlanıyor. Şikayet silme aşamalarında hem danışmanlık ve yönlendirme, hem de işlemlerin gidişatını ve sonraki aşamaları en iyi şekilde gerçekleştirerek, sonraki süreçlerde şirketlerin imajını en iyi şekilde koruma çalışmaları gerçekleştirilmektedir. Profesyonel hizmet almak, itibar, saygınlık, prestij ve duruşunu en başarılı şekilde yükseklere taşımak isteyenlerin alması gereken bir hizmettir. Ek olarak verilen profesyonel hizmetler sadece bu gibi sorunlarla sınırlı değil.

 

– Şikayet ve haber silmenin yanı sıra, hesap güvenliğini arttırma ve ticari alanda sağlıklı yönlendirme hizmeti.

– Uygunsuz video ve fotoğrafların kaldırılması.

– Kişiler veya kurumlar adına açılmış sahte hesapları tamamen kaldırma.

-Markalaşmada başarıya giden yolda, ani olarak ortaya çıkan uygunsuz ve asılsız haberleri kaldırma.

– Hizmet sonrasında sıkı kontrollerle olası sorunların tekrar etmesinin en iyi şekilde önüne geçme.Bir yanıt yazın

[single_loop]