Sitenizin Makalelerini Yayınlayan Kişiler

Günümüzde internet kavramı bir hayli gelişmiş olup ve her geçen gün gelişmektedir. Artık insanlar internet üzerinde bütün işlerini oturduğu yerden halledebiliyorlar. Hatta gerçek hayatta çalışmayan, internet üzerinden çalışan kişilerin sayısı bir hayli çoğalmaktadır. İnternet üzeri çalışanlar yatırım yaparak çalışmaktadırlar. Özellikle webmaster forumlarında takılıyorlar ise genellikle çalıştıkları ve yatırım yaptıkları sektör internet sayfası gibi kategorilerdir.

İnternet Sayfası

Kişi yatırımını yaparak internet sayfası açıyor ve yavaştan ilerlemeye başlıyor. Site içi ayarlarını yapıyor ve sürekli yükselişe geçerek sitenin imajını koruyarak sürekli yükseltiyor. Site sürekli yükselişte olduğu için sürekli reklamlar yapılıyor makaleler satın alınıyor ve belirli bir emek ve maliyet bakımından yüksek maliyetler dökülüyor. Siz bunları yaparken biri geliyor ve sitenizden içerikleri çalıyor kendi sitesine ekliyor veya bu içerikleri satıyor.

İçeriklerin Çalınması Ve Engel Olma

Bu çalınan içerikler bir başka sitede paylaşılıyor ve bu içeriğin paylaşılmış olması sizin sitelerinize hem imaj zararı hemde maddi anlamda zarar veriyor. Siz o içerikleri hazırlamak veya hazırlatmak için ne emekler verdiniz ne paralar verdiniz biri geldi ve çaldı kendi sitesine ekledi veya sattı. Alan kişi ise gitti sitesine ekledi. Sizin yapmanız gereken tek şey ise imajkoruma.com sitesine girip bizimle iletişime geçmeniz.

İçeriklerin Yayınlanmasını Önleme

Sitenizden çalınan içeriklerin yayınlanmasını engellemek ve bir daha asla o içeriklerin paylaşılmasını istemiyorsanız tamda yerindesiniz. İmajkoruma.com sayfası internet üzerinde sizden habersiz paylaşılan hakkınızda iftira, video, fotoğraf veya sitenizin içerikleri gibi birçok konu altında sizlere yardım edilmekte. Sizlerin belirlemiş olduğu fotoğraf, video, iftira veya içerikleri kaldırarak internet ortamında bir daha paylaşılmasını engelliyoruz. Sizlerin belirlemiş olduğu içerikleri İtibar Yönetimi ile kaldırarak sitenizin imajını koruyoruz ve imajınızın yükselmesini devam ettiriyoruz. Sosyal Medya İtibar Yönetimi, İnternetten Haber Kaldırma ve daha birçok konu altında çalışıyoruz. Sizler hakkında internet üzerinde onları kaldırıyoruz yapmanız gereken tek şey iletişime geçmek.Bir yanıt yazın

[single_loop]